YouTube TV Yaygınlaşıyor

570

Dünyanın en büyük video barındırma ve paylaşım platformu olan YouTube, 2006 yılında Google tarafından satın alındıktan sonra rekor sayıda kullanıcısına yayın alanında en güncel ve etkili hizmetleri sunmak için gayret gösteriyor. Bu kapsamda geliştirilen projelerden biri de YouTube TV hizmetidir. 2017 Şubat ayında YouTube tarafından tanıtımı yapılan YouTube TV’nin şimdilik ABD’nin San Francisco, Philadelphia, New York, Chicago ve Los Angeles kentlerinde hizmet vermeye başlanacağı belirtilmişti.

Google’ın yeni hizmeti olan YouTube TV’yi belirtilen şehirlerde bulunan kullanıcıların aylık 35 dolar karşılığında kullanabilecekleri açıklanmıştı. Fox Sports Networks, FOX, ABC, CBS, NBC ve ESPN gibi birçok kanal ödenen ücrete dâhil olarak YouTube TV üzerinden izlenebilecek. Ayrıca ilave ücret ödemeyi kabul eden kullanıcılar ise YouTube TV üzerinden Fox Soccer Plus ve Showtime kanallarını da izleyebilecekler. Bunun yanı sıra YouTube TV kullanıcılarına standart aylık ücret olan 35 dolara dâhil olmak üzere sınırsız Bulut DVR özelliği sayesinde her şeyi kaydederek sonradan izleme imkânı da sunuluyor.

YouTube TV 10 Yeni Ülkede Daha İzlenebilecek

Google tarafından yapılan açıklamaya göre, YouTube TV’den artık ABD’nin Phoenix, Houston, Dallas-Fort Worth, Washington, Atlanta, Miami-Fort Lauderdale, Detroit,  Charlotte, Minneapolis-St. Paul, Orlando-Daytona Plajı ve Melbourne kentleri de yararlanabilecek. Diğer taraftan Google, YouTube TV hizmetinin 10 yeni ülke sınırları içinde de çok yakın bir tarihte kullanabileceğini de açıkladı.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir