Yemek Yemeyi Zevke Dönüştürecek 7 Araç

1719

Sadece yaşamak için yemek yiyenlerden misiniz yoksa yemek için yaşayanlardan mı? 🙂 Özellikle minik dostlarımız çocuklar, yemek yemeyi işkence gibi görürler çoğu zaman. Peki ya yemek yedirirken onları eğlendirsek nasıl olurdu? Bakalım başarabilecek miyiz, izleyip uygulayalım. 🙂

#1 Isırılmış Çatal Kaşıklara98780_222

Kıskançlık duygusu insana her şeyi yaptırır, yemek bile yedirir. Siz iyisi mi bir an önce bitirin yemeğinizi yoksa böyle çatalınızı bile yerler.

#2 Bandırmalık Çengeller

a98780_111

Evet biliyorum bisküvileri içeceğinize bandırmak sizin için de büyük bir keyif. Ama ellerinizin kirlenmesi bir o kadar can sıkıcı değil mi? Bence bunlardan bir tane edinmelisiniz mutlaka.

#3 Fosforlu Çatal ve Kaşıklar

a98780_600

Karanlıkta film izlerken son bi’ şey daha, son bi’ şey daha diye elinizdeki yiyeceklerden siz de vazgeçemiyorsunuz benim gibi. O zaman mutlaka bu karanlıkta parlayan kaşık ve çatallardan almalısınız. Ne filmden vazgeçeriz ne yemekten yihuuu!! 🙂

#4 Patlamış Mısır Tutacağı

a98780_Untitled

Patlamış mısırları etrafa saçtığınız için annenizden yediğiniz terliklerin haddi hesabı yok mu? O zaman artık terlik yemeye son! Onun yerine patlamış mısırınızı rahatlıkla mideye indirin. Kıymetli annelerimiz de daha az yorulsun.

#5 Isıya Duyarlı Kaşık

a98780_700

Eğer soğuk çorbadan nefret ediyorsanız hiç ağzınızın tadını bozmadan, çorbanın sıcaklığını bu kaşıkla kontrol edebilirsiniz.

#6 Bükülmüş Şeritler

a98780_300

Klasiklerden sıkılıp biraz heyecan mı arıyorsunuz? Bu kaşık, çatal ve bıçaklar tam size göre!

#7 Kalemli Kaşık-Çatal-Bıçaklar

a98780_444

Evet ben de çok meşgul biriyim ve her an not tutmam gerekebiliyor. Bu tükenmez kalemli kaşıklar tam bir tasarım harikası. 🙂 Gelin siz de bana katılın ve yemek yerken bile kalemsiz kalmayın.

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir