Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

33440

Westworld 2. sezon ne zaman başlayacak?

HBO tarafından 2016 yılında yayınlanan Westworld, çok fazla ses getirmese de takipçilerini adım adım arttırıyor. Özellikle bilim kurgu hayranlarının radarına giren Westworld, ilk sezonu itibariyle de Lost’tan bu yana hakkında en çok teori üretilen dizi olma yoluna girdi.

Westworld aslında Michael Crichton adlı bir bilimkurgu yazarının romanı. Bu kitap 1973’de filme uyarlanmış. Şimdi ise diziye uyarlanıyor. Diziyi izlerken kitabın yazarına da şapka çıkarmamak elde değil. Gelecekteki bilimsel gelişmeleri hayal ederek önünü açan tüm bilimkurgu yazarlarını da buradan selamlamak isteriz.

Londra Senfoni Orkestrası’nın elinden çıkan müzikler, Antony Hopkins ve Ed Harris’in muhteşem oyunculuğu, Jonathon Nolan’ın beyin yakan yaratıcılığı, J. J. Abrams’ın şaheser yaratmadaki becerileri, başarılı western kostümleri ve bilimkurguyla birleşince ortaya uzun zaman konuşulacak bir şaheser çıktığını söyleyebiliriz. Özellik robotik, yapay zeka, makine öğrenimi, tekillik gibi konulara saran bilimkurgusever kitle tarafından baş tacı edilecek bir dizi haline geldi.

Dizinin fragmanını da buraya bırakalım:

4 Aralık 2016 itibariyle 1. sezonun finalini yapan Westworld, aynı zamanda 9,2 IMDB puanına sahip. Ayrıca dizinin ses getiren son bölümü de IMDB’de 9.9 puana ulaştı.

Peki Westworld 2. sezon ne zaman başlayacak ?

Westworld 2. sezon ne zaman başlayacak sorusuna henüz resmi olarak net bir yanıt verilmiş değil. Dizinin yapımcıları 2018 yılını işaret etse de hayran kitlesinin içinde 2017 yılı Ekim ayında Westworld 2. sezonun başlayacağını düşünenler var. Çünkü yayıncı kanal HBO’nun önceki dizi yayınlama davranışlarından bu çıkarım yapılıyor. Yine de temkinli olarak 2018’i beklemekte fayda var! Evet temkinli olup Westworld 2. sezon için 2018 bekleyenler yanılmadılar. Westworld hayranları 2. sezon için 2018 Ekim ayını ekliyorlar halen resmi açıklama gelmese dahi Westworld 2. sezon 2018 yılı içinde muhakkak prömiyer yapacak.

Westworld 2. sezon Trailer resmi olarak yayınlanınca haklı ve ümitli bekleyiş başladı.

 

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir