Walter White’ın Evinin Çatısından Pizza Eksik Olmuyor

1588

Breaking Bad’i izleyen çoğu insana diziden en akılda kalan sahneleri soracak olsanız muhtemelen evinin çatısına pizza fırlattığı sahneyi defalarca duyacaksınızdır.

walter white pizzaDizinin en eğlenceli anlarından birine sahip olan bu sahne o kadar ikonik bir duruma gelmiş olacak ki, dizinin bitmesinin üstünden çok uzun bir zaman geçmesine rağmen hala evi ziyaret eden hayranlar o evin çatısına pizza fırlatıyor.

Bu durumla ilgili konuşup evin sahiplerinin bundan hoşnut olmadığını belirten Breaking Bad’in yaratıcısı Vince Gilligan bu yapılanın hiç komik olmadığını ve sanıldığı kadar da havalı ve orjinal bir fikir olmadığını söyleyip ek olarak da böyle davrananları Breaking Bad hayranı statüsünden aforoz etmiş. Evin sahipleri 42 yıldır orada oturuyorlar, gelen hayranlarla da çok iyi anlaşıyorlarmış ancak pizza olayları onların da canını sıkmış gibi görünüyor.

walter white'ın evi

Konuyla ilgili başka bir açıklama ise dizinin en baba karakterlerinden biri olan Mike Ehrmantraut, yani Jonathan Banks’ten gelmiş: “Eğer sizi bunu yaparken görürsem, peşinize düşeceğim.” Aman diyelim, Mike ile şaka olmaz.

mike ehrmantraut

Kaynak: Time

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir