Vücutlarını ve Çeşitli Özelliklerini Sigortalatan 11 Ünlü

4020

Ünlülerin onlara tüm o ünlerini getiren özelliklerini sigortalatmaları uzun süredir aşina olduğumuz bir olay. Sonuçta kimse sahip olduğuna inandığı en önemli kozu öylece kaybetmek istemez.

Kimi ünlülerin biraz uçuk özelliklerini veya vücutlarının değişik bölgelerini sigortalattığı, kimilerininse bu işlem için gereksiz sayılabilecek kadar çok büyük miktarlarda paralar döktüğü biliniyor. Ancak denebilecek çok şey yok, zenginin malı züğürdün çenesini yoruyor. Biz iyisi mi sadece izlemekle yetinelim.

Peki kim mi bu ünlüler, işte bazıları:

#1 Celine Dion

Sesini 1 milyon dolara sigortalattı.

celine dion ses

#2 Rihanna

Bacaklarını 700,000 euro’ya sigortalattı. O paranın onda birini herhangi birimize versen bacaklarına bir şey olmasın diye 7/24 sırtımızda taşırız ey Rihanna. Paranı çar çur ediyorsun.

rihanna bacakları

#3 Cristiano Ronaldo

Bacaklarını 90 milyon dolara sigortalattı. Seni sırtımızda taşıyacağımızdan pek emin değilim Ronaldo, sigortalattığın iyi olmuş.

cristiano ronaldo bacaklar

#4 Bruce Springsteen

3 milyon euroya sesini sigortalattı. Umarız sigortayı kullanmasına neden olacak herhangi bir durum yaşanmaz da o efsane sesinden mahrum kalmayız.

bruce springsteen

#5 Julia Roberts

Gülüşünü 20 milyon euro’ya sigortalattı. Gülüşünüz garip çıkmış diye paylaşamadığınız yüzlerce fotoğraf geçiyor şuan gözünüzün önünden, biliyoruz.

julia roberts

 

#6 Jennifer Lopez

Kalçasını 18 milyon euroya sigortalattı. İnternette her denk geldiğinizde bile nazar değmesin diye dikkatli bakmanızı öneririz.

#7 Kylie Minogue

Kalçasını 3 milyon euroya sigortalattı.

kylie minogue

#8 David Beckham

Bacaklarını 100 milyon euroya sigortalattı. Eh, o frikik gollerinin bu kadar da hatırı olsun, değil mi ama?

david beckham bacak

#9 Tom Jones

Göğüs kıllarını 3,5 milyon euroya sigortalattı. Ne yapıyorsunuz Tom bey?

tom jones

 

#10 Taylor Swift

Bacaklarını 26,5 milyon euroya sigortalattı. O bacaklar bizde olsa bir şey olmasın diye yataktan çıkmazdık sanıyoruz. Yürümesi bile büyük cesaret istiyorken sigortalayıp güvence altına alması normal.

taylorswiftbacak

#11 Mariah Carey

Bacaklarını 664 milyon euroya sigortalattı. Evet evet, 664 milyon euro. Biri de çıkıp durdurmamış, “Kendine gel Mariah” dememiş. İşte bunlar hep kötü arkadaş çevresi.

mariah carey bacak

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir