Vintage Electric Elektrikli Bisiklet Üretiyor!

1587

Vintage Electric firmasının ürettiği yeni elektrikli bisikletler tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Detaylar haberimizde.

vintage-electricden-retro-bisikletler

Bisiklet ve motosikletler artık günümüzde daha yaygın olarak kullanılıyor. Büyük şehirlerdeki sıkışık trafikte bisiklet kullanmak oldukça faydalı bir araç. Bazı ülkelerde bisiklet kullanımının daha fazla olduğunu biliyorsunuzdur. Bunun yanında son zamanlarda oldukça popülerleşen elektrikli bisikletler günlük hayatta sıkça kullanılan araçlar arasında. Gelişmiş Teknolojiye sahip ve oldukça kullanışlı bu elektrikli bisikletler bir araba veya motosikletin yerine tercih edilebiliyor.
Elektrikli bisiklet konusunda farklı vizyonuyla ön plana çıkan Vintage Electric firması ise farklı bir tarz geliştirerek retro tipinde elektrikli bisikletler üretti. Öndeki farı ve tasarımıyla dikkat çeken motor kısmı ile bir motosikleti andıran elektrikli bisiklet gerçekten çok şık ve harika gözüküyor. Vintage Electric’in satışa sunduğu bu bisikletler tasarımı ve yapısı ile 1900’lü yıllardaki motosikletleri andırıyor. Geçen yılki bisiklete göre bu bisikletler %15 daha verimli ve %20 daha fazla tork üretiyor.
4 Renk seçeneği bulunan retro model bisikletler 2 saatte tamamen şarj olabiliyor. Maksimum hızı 58 kilometreye çıkan bu bisikletler toplamda 56 kilometre yol yapabiliyor. Son cümlemizde “yok artık!” diyebilirsiniz. Ürünün standart model fiyatı 4,995 dolar.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir