Uzun Süredir Beklenen “Karaçalı feat. Cem Adrian & Melis Danişmend – Sesindeki Yalnızlık” Yayınlandı!

1336

2012 yılında çıkardığı “Sesindeki Haziran” adlı parçayla büyük beğeni toplayan Karaçalı, çok uzun bir aradan sonra yeni parçasını yayınladı. Sesindeki Haziran’a devam niteliği taşıyan parçada Karaçalı’ya Cem Adrian ve Melis Danişmend eşlik ediyor.

Karaçalı’yı tanımayanlar için biraz bahsedelim. Gerçek adı Serkan Karaçay olan Karaçalı, 1983 doğumlu rap sanatçısı. Ayrıca kendisi “Spoken Word” tarzının ustalarındandır. Müzik hayatına aktif olarak 2001 yılında başlamıştır. Gerek battle, gerek duygusal konulu parçalarıyla adından çokça söz ettiren Karaçalı’nın şimdiye kadar yayınladığı birçok albümü bulunmakta. O albümler ise şöyle;

2005 – Savaş Molası (“Trajedi” grubuyla)

2006- Mezar Virtüözü (Solo albüm)

2006 – Gypsy Frijit (Solo albüm)

2007 – Türbülansın İçi Koma (ft. Radyasyon)

2008 – Şimdi Git Zombi (Solo Albüm)

2010 – Blow Up ‘9.69’ (Solo Albüm)

2010 – Battle Royal (ft. Saian)12733407_952318101488654_551288956822334373_n

Karaçalı, yeni şarkısını duyururken hayranlarına seslenmeyi ve klip hazırladıklarını söylemeyi de unutmadı. Facebook sayfasında paylaştığı mesaj şöyle;

“Selamlar herkese, ben Keysi!
Uzun zaman oldu, ha? Aramızdaki ayrılığı bu akşam sonlandırıyoruz.
Bütün şartlar sabitken Sesindeki Yalnızlık çıktı! Ben dahi inanamıyorum…
En başta sevgili Cem Adrian’a, sevgili Melis Danişmend’e, müziğe imzasını atan sevgili dostum Da Poet’e sonsuz teşekkürler.
Sonra da sizlere sonsuz teşekkürler. Bu kadar dinamik, her şeyin hemen değiştiği müzik ortamında 6 yıldır albüm, 4 yıldır parça yapmamış underground bir müzisyen kolaylıkla silinirdi. Bugün bu geri dönüşleri sizden alabiliyorsam demek ki daha önceleri doğru ve kalıcı şeyler yapmışım, demek ki sizler de yeniden üreteceğim günü sabırla beklemişsiniz.
Sesindeki Yalnızlık’ı tüm sosyal platformlardan dinleyebilir, itunes aracılığıyla satın alabilirsiniz.
KLİP’i ise bazı eksiklikleri olduğu için, onları gidermek üzere biraz daha ileri tarihe erteledik. Fakat şarkıdan sizi bugün mahrum bırakmadık.
Keyfini çıkarın!
Sizlerden beklediğim tek bir şey var;
Parçamı eğer beğendiyseniz, bunu bütün sosyal ortamlarda sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla paylaşmanız. (facebook, twitter, instagram, spotify vs) Sizlerden tek beklediğim ”DUYULMAK”. Üretmeye devam edebilmem için duyulmak zorundayım dostlarım.

En güzel dileklerimle,

Keysi”

"Sesindeki Yalnızlık" parçasının çekimleri devam eden klibinden bir fotoğraf karesi.
“Sesindeki Yalnızlık” parçasının çekimleri devam eden klibinden bir fotoğraf karesi.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir