Uygun Yurtdışı Turları ile Dilediğiniz Gibi Gezin

1288

Uygun Yurtdışı Turları

Genelde, komplike vize işlemleri ve yüksek ücret endişeleri dolayısıyla görmezden gelinen yurtdışı turları aslında düşündüğünüzden çok daha uygun fiyat seçenekleri ile Jolly Tur’da!

yurtdışı turları

Vizesiz yurtdışı turları önceliğiniz olabilir

Türkiye’den vize istemeyen 100 ülke, ucuz yurtdışı turları için en mantıklı seçenekler arasında. Diplomatik pasaportunuz varsa bu sayı 172’ye çıkıyor. Yani yurtdışı turları ile ilgili en can alıcı problemlerden biri olan vize işlemleri ortadan kalkıyor. Böylece hem maddi açıdan rahatlıyor hem de sıkıcı işlemlerle kaybedeceğiniz zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Vizesiz yurtdışı turları şu anda 100 ülkeyle sınırlı gibi görünebilir ancak 2016’nın yaz aylarında tamamlanması beklenen vize anlaşması ile Shengen ülkelerine girmek de vizesiz olacak. Avrupa’yı gezmek için daha iyi bir zamanlama olabilir mi?

Jolly Tur yurtdışı turları ile dünya bir tık uzağınızda

Siz yine de tatil planlarınızı vizesiz yurtdışı turları ile sınırlandırmayın. Dünyanın neresine gitmek isterseniz isteyin, Jolly Tur uygun fiyata maksimum konfor garantisi sunuyor. Jolly Tur’un sizler için özel hazırladığı yurtdışı turları fırsat ve kampanyaları ile neredeyse Türkiye’deki bir tatile harcayacağınız parayla aynı oranda ücret ödeyerek yurtdışı tatilinizi ayarlayabilirsiniz.

Yurtdışı turları erken rezervasyon sayesinde daha da uygun hale gelebilir. Örneğin balayı gibi uzun zaman önceden belirlenen tatil planlarınızda erken rezervasyon kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Düzenli yaptığınız iş seyahatleriniz ve ülke ziyaretlerinizde de erken rezervasyon ile kârlı çıkmanız mümkün.

Jolly Tur yurtdışı turları ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ve tatilinizi Jolly Tur’un seyahat önerileri ile şekillendirmek için Yurtdışı Turları sayfasını detaylıca incelemenizi öneririz. Dünyanın her yanına düzenlenen turlar arasında size uygun bir tane olduğuna eminiz. Konaklamadan vize işlemlerine, gezi önerilerinden uygun uçak biletine kadar tatiliniz ve hazırlık süreciniz boyunca ihtiyacınız her konuda yanınızda olan Jolly Tur, şimdiden iyi tatiller diler.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir