Upload Yaparak Para Kazanmak

198

Upload Yaparak Para Kazanmak

İnternet dünyasına her geçen gün yeni web siteleri girmektedir. Kimi web sitesi e-ticaret üzerine, kimi bilgisayar programları üzerine, kimi upload yapma üzerine kimisi ise e-kitaplar veya videolar üzerinedir. İnternetin bu kadar çok geniş alanlarda olması bazı ihtiyaçları doğurmaktadır. Bu ihtiyaçların en büyüğü dosya ihtiyaçlarıdır. Bilgisayar programları üzerine yayın yapan forumlar tanıtımını yaptıkları bilgisayar programının indirme linklerine ihtiyaç duymaktadırlar. Film indirme siteleri film indirme linklerine, e-kitap siteleri ise kullanıcıların e-kitap temin edeceği e-book linklerine ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaç alanı internette yeni bir para kazanma yöntemini doğurmuştur. Bu para kazanma yöntemi de “upload yaparak para kazanmak” yöntemidir. Bu makalede sizlere “Upload Yaparak Nasıl Para Kazanılır ? “ konusunu anlatacağız.

İnternette yüzlerce upload sitesi bulunmaktadır. Bu upload siteleri genellikle dizi-film izeleme siteleri ve bilgisayar programı indirme sitelerinde dosyalama siteleri olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda bu upload siteleri her indirilen dosyadan dosyayı yükleyen kişiye belirli bir ücret vermektedir. Bu da internetten para kazanmak isteyenlere ekmek kapısı haline gelmiştir. Eğer siz de upload yaparak para kazanmak istiyorsanız sıraladığımız tercihlerle para kazanabilirsiniz.

1) Öncelikle güvenilir bir upload sitesine üye olun. Bu sitenin güvenilir olup olmadığını anlamak için forumlardaki yorumlara göz gezdirin.

2) Upload sitenizi bulduysanız dosyalarınızı yüklemeye başlayın. Yüklediğiniz dosyaların telif hakkı içermeyen dosyalar olmasına dikkat edin.

3) Eğer bir konuda yeteneğiniz varsa; örneğin “İddaa Oynamak” konusunda uzmansanız “iddaa nasıl oynanır” diye bir e-kitap yazın. E-kitabınız indirildikçe para kazanacaksınız. Eğer bir konuya uzman değilseniz, ücretsiz olarak dağıtılan programları yükleyin. Forumlarda bu programların tanıtımını ve ne işe yaradığını yazın. Hem o forum üyeleri, hem de Google’dan o programa ihtiyacı olanlar indirme işlemlerini yapacaklardır.

4) Eğer ciddi bir upload projesi yapmak istiyorsanız kendinize upload sitesi açın. Blogspot’dan ücretsiz olarak da açabilirsiniz bir domaine para vererek de açabilirsiniz. Siteyi açtıktan sonra tüm ücretsiz yazılımları upload ederek sitenize koyun ve Google’a sitenizi yükleyin. Bunları uyguladığınız taktirde upload yaparak ciddi paralar kazanmanız işten bile değildir. Yeter ki işe odaklasınız.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir