Ünlülerin Sahne Arkasındaki Kaprisleri

2209

Ünlü olmak demek bir nevi kapris demek sanırım. Özellikle yabancı ünlüler kulis isteklerinde sınır tanımıyorlar duyduğumuz kadarıyla. Eminiz bir de duymadıklarımız vardır. Dünyaca ünlü bir star olmak bunu gerektiriyor herhalde. Bazı istekler gerçekten çok garip, insan neden bunu ister ki diye düşünmeden edemiyor. Okuduğunuzda siz de aynı şeyi düşüneceksiniz eminim..

Christina Aguilera

1

Dünyaca ünlü şarkıcının kuliste istedikleri; Nesquik ve ayaklarına masaj yapacak bir masör.

Lady Gaga

2

Şarkıcının istekleri de kendisi gibi ilginç kesinlikle. 56 şişe su ama yarısı oda sıcaklığında yarısı soğuk olacak, içinde keten tohumu olan 4 gramdan az şeker barındıran fıstık ezmesi, Queen, Billie Holiday ve David Bowie posterlerinin kuliste hazır bulunmasını istiyor. Ayrıca bir keresinde pembe kasık tüyleri olan bir vitrin mankeni istediği de biliniyor.

Mariah Carey

3

Sesiyle herkesi kendine hayran bırakan dünyaca ünlü şarkıcının istekleri; yavru kediler, şampanya ve körüklü pipet. Bunların haricinde iki tane hava temizleyici, sakızını çöpe atacak bir asistan ve merdivenleri çıkarken yardım eden ikinci bir asistan daha istiyor.

Nicki Minaj

4

Kova kova kızarmış tavuk kanadı ve limonata isteyen şarkıcının bir de garip bir isteği var: Fırından yeni çıkmış ekmek kokusunu andıran kokulu mumlar.

Katy Perry

5

Dünyanın en çok kazanan genç ünlüleri arasında yer alan Perry, kuliste şarap ve meyve olması konusunda taviz vermiyor. Ayrıca soyunma odasında özel üretim Fransız lambaları, üzerinde isminin yazılı olduğu bir yönetmen sandalyesi ve cam kapağı olan bir buzdolabı ile dekore edilmesini istiyor. Bunlarla bitmiyor tabi, en sıra dışı isteği çalışanların kendisiyle kesinlikle konuşmaması.

Britney Spears

6

Ünlü şarkıcı bir keresinde kulise ekmekleri olmayan Mc Donald’s çizburgerleri istemiş ve soyunma odasındaki telefonu çalarsa eğer çalışanlardan 5000 dolar alacağını söylemişti.

Justin Timberlake

7

OKB hastası olan ve temizlik takıntısı olan ünlü yıldız, dokunacağı tüm kapı kollarının iki saatte bir temizlenmesini istiyor.

Jennifer Lopez

8

Latin güzel, odasının tamamen beyaz olmasını istiyor. Bunun yanında domates, elma ve üzüm suyu görmeye tahammülü yok.

Lionel Messi

Lionel Messi

Bir keresinde konaklayacağı otel odasına basketbol potası, ikisi sıcak birisi soğuk 3 adet jakuzi, özel hizmetçi ve tam 28 derece olan bir havuz istettiği biliniyor.

Kanye West

10

Tıpkı Jennifer Lopez gibi Kanye West de duvarların beyaz olmasını isteyenlerden. Kızı North için ise 8000 dolarlık bir yatak, küçük kızın sevdiği kanalları gösteren bir televizyon ve bir şeyler yemek isterse diye hazırda bulunacak yıldızlı bir şef.

Morrissey

11

Bir festival sırasında tüm çalışanların, sanatçıların ve festival jürisinin odalarına girmesini istemişti. Konser verirken de göz kırpmasından hoşlanmayan bir jüriyi salondan atmıştı.

Beyonce

12

Güzel yıldız bir keresinde 21 derecede içme suyu, tüm ekip için %100 pamuk kıyafetler ve kırmızı tuvalet kağıdı istemişti.

Kaynak

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir