Uçuk Fiyatlarıyla Dudak Uçuklatan 7 Ürün

16393

Her geçen yıl tüketim çağını daha çok hissediyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle ve hayat şartlarının değişmesiyle beraber yeni ihtiyaçlar doğuyor ve bu ihtiyaçlarımızı gidermek için daha fazla alışveriş yapmak zorunda kalıyoruz. Bu sırada üreticiler ve tüketiciler arasında kıyasıya bir yarış başlıyor. Kârını maksimize etmek için uğraşan üreticiler ile ürünü ucuza kapatmak için uğraşan biz tüketiciler arasındaki yarış iktisattaki arz-talep dengesi yakalanana kadar devam ediyor. Çünkü biz tüketiciler kıt kaynaklarımızla mücadele ederek en ucuzunu almaya çabaladık hep. Tüm bu süreç yaşanırken bazı zamanlar arz ve talep arasında uçurumlar görüyoruz ki bu uçurumlar Kaf Dağının uçurumları kadar derin olabiliyor. Denge noktasının getirdiği fiyattan her zaman memnun olmayabiliriz. BU durum bizi çıldırtabilir. Tıpkı aşağıdaki örneklerde gördüğünüz gibi. Ancak bu uçurumdan sizi kurtarabilecek, size özel fiyatların oluşmasını sağlayacak bir sırrımız var.

#1 Hepsiburada’da 21 bin TL’ye satılan harddisk

ucukfiyatliurunler (10)

Bir ömür boyu biriktirdiğiniz fotoğraf ve filmlerinizi güvenle saklamak istiyorsanız bu harddisk tam da size göre. Fiyatı biraz tuzlu gözükse de ücretsiz kargo kıyağı yaparak gönlünüzü alacaktır. Az biraz daha indirim isterseniz hepsiburada hediye çeki için indirimkodlarım’da pusuya yatabilirsiniz.

#2 Vatan Bilgisayar’da 225 bin TL’ye satılan LED TV – (Kargo Ücretsiz)

ucukfiyatliurunler (1)

Ücretsiz kargo özelliğiyle büyük bir avantaja sahip olan televizyonun fiyatı sizi şüpheye düşürmesin. Zira televizyonu alan kullanıcıların memnuniyet düzeyi de gördüğünüz gibi yüksek seviyede.

ucukfiyatliurunler (3)

Yorumu yapan kullanıcı gibi evinizi ve sağ böbreğinizi satmak istemiyorsanız içinizdeki “donanımhaber ölücüsü”ne sığınıp indirim kuponu avına çıkabilirsiniz. Biz sizin için aradık taradık ama bulamadık!

#3 Mudo’da 13.450 TL’ye satılan sehpa

ucukfiyatliurunler (9)

Eğer uzun yıllar kullanabileceğiniz kadar dayanıklı ve aynı zamanda şık bir sehpa istiyorsanız bu ürün tam da aradığınız türden. Ayak serçe parmağınızı vurduğunuzda acıtmıyor olsa gerek.

#4 Çiçek Sepeti’nde 2359 TL’ye satılan gül buketi

ucukfiyatliurunler (7)

Özellikle kız istemeye giderken nasıl bir çiçek götüreceğinize karar veremiyorsanız bu buketin ziyadesiyle yardımcı olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca güleryüzlü teslimat da vurgulanmış. 500 gül olduğu söylense de geldikten sonra oturup saymak lazım zira paramız boşa gitsin istemeyiz. Fiyatı biraz tuzlu bulanlar tanesi yaklaşık 5 liraya gelen gülleri 7 liradan satarak kendilerine ufak bir sermaye yaratmayı deneyebilirler ya da sevdiceğe çaktırmadan çiçeksepeti indirim kodu kullanabilirler.

#5 Beymen’de yüzde 25 indirimle 1,091 TL’ye satılan yağmurluk

ucukfiyatliurunler (6)

Havaların soğuması ve yağmurların artışıyla beraber hem şıklığınızdan taviz vermemek hem de ıslanmamak için yapmanız gereken en mantıklı seçim bu yağmurluğu almak olacaktır. Tamamen transparan tasarımı sayesinde elbiselerinizin şıklığını da kaybetmeyeceksiniz. Almayı istiyorum ancak yüzde 25 indirim bana yetmez diyenler indirimkodlarım.com’da 400 TL indirim yapan kupon kodu bile bulabilirler.

#6 DukkanHifi’de 315 bin TL’ye satılan hoparlör

ucukfiyatliurunler (5)

KDV dahil fiyatı 315.900 TL ancak özel fiyat için aramamızı belirterek bir numara da bırakmışlar. Sanırım biraz pazarlıkla fiyatı yuvarlayabiliriz. Müzik zevkine güvenen arkadaşlara mutlaka tavsiye ederim ancak ben almayı düşünmüyorum. Ürünü kötü bulduğum için değil. Bende bunu dinleyecek kulak yok. 🙂

#7 Mosmoda’da 345 bin TL’ye satılan çanta

ucukfiyatliurunler (8)

Özellikle kadınlar arasında heyecan yaratacak bu şık çantaya sahip olmak istiyor telefon numaranızı bıraktıktan sonra sizi aramalarını isteyebilirsiniz zira çok zengin olunca yapılacak ufak şımarıklıklardan biridir bu hareket. 345 bin lirayı verdikten sonra hoş karşılanır.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir