Uçağın Düşme Anına Tanık Olan Kız

1330

Amerika’da bulunan Akron şehrindeki havaalanına inmek için alçalan uçak bilinmeyen bir sebeple bir evin üzerine düştü. Pilotla birlikte içinde 9 kişi olan küçük yolcu uçağından kimse sağ kurtulamadı. O esnada evde kimsenin bulunmaması da bir başka faciayı engelledi. Ev bir anda alev topuna döndü ve itfaiye yangını zorlukla söndürebildi.

151110-akron-plane-crash-cover_3fad2a3078967adb7692b6424aae0bf3.nbcnews-ux-2880-1000

Ev küle dönüşürken alevler civarındaki arabalara da sıçradı.

A charred car and aircraft debris smolder where authorities say a small business jet crashed into an apartment building in Akron, Ohio, Tuesday, Nov. 10, 2015. Investigators were trying to determine how many people were on the 10-seater jet, but they confirmed two deaths, said Lt. Sierjie Lash, an Akron fire department spokeswoman. (Ed Suba Jr./Akron Beacon Journal via AP)  MANDATORY CREDIT

Uçağın düştüğü evin karşısındaki evde oturan bir genç kız da o an görüntülü sohbet yapıyordu. İlk başta olayın farkında olmayan kız durumu anlayınca ciddi anlamda şoka uğradı ve kamerasını o yöne doğru çevirdi. Daha sonra bir kanala röportaj veren genç kız sesleri duyduğunda bir otobüsün direğe çarptığını düşündüğünü ancak dışarıya bakınca ne olduğunu anladığını söyledi.

https://youtu.be/xv50EyCd8-c

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir