Tuzlaspor; Fenerbahçe Maçına Giderken 500T Otobüslerini Kullanacak

1878

sonbisey_tuzlaspor_2

Spor dünyasında da özellikle futbol söz konusu olduğunda ilginç haberler hiç eksik olmuyor. Yarın akşam Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Tuzlaspor, maça giderken meşhur halk otobüs hattı 500T‘yi kullanacak.

500T hattı, Tuzla Şifa Mahallesi ile Cevizlibağ durakları arasında hizmet veren bir hat olmakla beraber İstanbul’un en uzun otobüs hattı özelliğiyle tanınmaktadır. Normalde Fenerbahçe Stadı’ndan geçmediği halde, Tuzlaspor yönetimi özel bir başvuruyla bunu ayarlayacaklar ve ekip stada kadar gidebilecek.

Tuzlaspor Basın Sözcüsü Levent Ayaz bu konu hakkında basına; “Amacımız farkındalık yaratmak. Sayın Başkanımız Ahmet Çabuk; biz ve bizim gibi alt liglerde bulunan ve maddi sıkıntılar yaşayan kulüplere dikkat çekmek için böyle bir olaya girişti. Kulüplerin çekmiş olduğu sıkıntıları göz önüne sermek için böyle bir olayı gerçekleştireceğiz. Bizim otobüsümüz var ama Tuzla ile özdeşleşmiş bir hat olduğu için 500T’yi seçtik. Hazır reklam potansiyelini, Fenerbahçe ile oynuyor olmamızı değerlendirip farklı bir olaya imza atacağız. Yarın 500T otobüslerinden biriyle tesislerimizden direkt stada gideceğiz” şeklinde konuştu.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir