Türk Malı Ekranlara Geri Dönüyor!

620

Başrollerinde Mehmet Ali Erbil ile Şafak Sezer’in oynadığı Türk Malı dizisi Star TV ekranlarında 28 Mayıs Pazar günü yeni maceralarına başlayacak. Yayınlandığı dönemde milyonlarca izleyicinin beğenisini kazanan ve esprileri dillerden düşmeyen Türk Malı dizisi oyuncu kadrosu, esprileri ve yenilikleri ile Star TV ekranlarında tekrar izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Şafak Sezer‘in oynadığı Erman Kuzu karakterinin başına gelen komik olayların ele alındığı dizide, Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar, Hasibe Eren, Anıl İlter, Gülhan Tekin, Burcu Binici, Haki Biçici, Selen Görgüzel, Polina Ch., Serkan Şengül, Buse Narcı ve İlke Korkmaz gibi ünlü oyuncular da rol alacak. Dizinin ana konusunda birbirinden farklı hayatlar yaşayan 3 ailenin renkli karakterlerinin yaşamları ele alınıyor.

Dizide 20 senedir evli olan, ancak birbirlerinden sıkılmalarına rağmen beraber yaşamak durumunda olan Erman ve Abiye çiftinin mutsuz ve trajik evlilikleri anlatılmaktadır. 28 Haziran 2010 tarihinde yayınlanan bölümde sezon finalini yapan dizi oldukça büyük bir başarı yakalamış ve her kesimden hayran kazanmıştır. Dizi 21 Ocak 2011 tarihinde ekranlara gelen bölümüyle sona ermişti. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından dizi ile ilgili olarak çocuklar ile gençlerin zihinsel ve ahlaki gelişimlerini zedeleyecek yayın yapıldığı gerekçesiyle uyarı cezası uygulanmıştır.

Dizide rol alan oyuncular ve canlandırdıkları karakterler şu şekildedir:

Şafak Sezer: Erman Kuzu, Abiye Kuzu’nun eşi ve Arda ile Melodi’nin babası, Yarcan’ın da eniştesidir. Posta dağıtım firmasında çalışmaktadır ve aynı zamanda postacılık yapmaktadır.

Binnur Kaya: Abiye Kuzu, Erman Kuzu’nun eşi ve Arda ile Melodi’nin annesi, Yarcan’ın da ablasıdır.

Hazal Şenel: Melodi Kuzu, evin kız çocuğu ve Arda’nın ikiz kız kardeşidir. Abiye ve Erman Kuzu’nun kızıdır.

Barış Çelikkol: Arda Kuzu, evin erkek çocuğu ve Melodi’nin ikiz erkek kardeşidir. Abiye ve Erman Kuzu’nun oğludur.

Melek Baykal: Berrin; Abiye ve Yarcan’ın annesidir. Arda ile Melodi’nin ise anneannesidir. Erman Kuzu’nun ise kaynanasıdır.

Özkan Uğur: Özcan; Abiye ve Yarcan’ın dayısıdır.

Devin Özgür Çınar: Seval, Kuzu ailesinin komşularından olup Gökhan’ın eşidir.

Bekir Aksoy: Gökhan da Kuzu ailesinin komşularındandır ve Seval’in eşidir.

Sinan Çalışkanoğlu: Yarcan Kıymık, Abiye Kuzu’nun erkek kardeşidir. Arda ve Melodi’nin dayısıdır. Erman Kuzu’nun ise kayınbiraderidir. Berrin’in oğlu olup pizzacıda çalışmaktadır.

Yalçın Özden: Kadir Serttaş, Seval’in babası ve aynı zamanda Gökhan’ın da kayınpederidir.

Osman Sonant: Suphi, Yarcan’ın arkadaşıdır. Yarcan ile birlikte pizzacıda çalışmaktadırlar.

Damla Cercisoğlu: Ezgi, Yarcan’ın nişanlısıdır.

Metin Zakoğlu: Müştak Bey, Erman’ın posta dağıtım şirketinin müdürüdür.

Selin Altay: Gülşişe, Erman’ın posta dağıtım şirketinde çalışan sekreter arkadaşıdır. Aynı zamanda da Gökhan’ın çocukken ilkokul arkadaşıydı.

Şafak Pekdemir: Zehra, Erman’ın posta dağıtım şirketindeki güzel ama erkeksi bir iş arkadaşıdır.

Ünal Yeter: Sündüz, Erman’ın posta dağıtım şirketindeki çalışan homoseksüel çaycı.

Beliz İnal: Serçe, Yarcan’ın eskiden çalıştığı pizza şirketinin sahibinin kızıdır.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir