Transformers 5 Filminin 4. Fragmanı Yayınlandı

500

Sinemaseverler tarafından merakla beklenen serinin 5. filmi Transformers 5 : Son Şövalye için yeni bir fragman yayınlandı.

IMAX uyumlu olarak gelecek Transformers 5 filminin üst seviyede sinema teknolojileri kullanılarak çekildiği belirtildi. Efsane serinin 5. bölümünün IMAX uyumlu bir şekilde çekildiği açıklamasının yapılmasının ardından büyük bir hayran kitlesine sahip olan film ile ilgili peş peşe gelen fragmanlar ise film hakkındaki merakın tırmanmasına yol açtı. Diğer serilerine göre Transformers 5 filminin hikâyesinin bambaşka bir şekilde değişeceği görülürken, film ile ilgili 4. fragman da yayınlandı.

17 Mayıs’ta 4. fragmanı yayınlanan Transformers 5 filminde çok daha geniş tarihine yolculuk yapacağı görülürken, filmin ana karakteri Optimus Prime’ın ise taraf değiştirmesi de serinin son filminin merakla beklenmesine yol açtı. Hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenen serinin 5. filmi 23 Haziran 2017 tarihinde sinemalarda gösterime girecek. İşte merakla beklenen Transformers 5 fragmanı.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir