Survivor Yarışmasında Dün Gece Kimin Adı Yazıldı?

587

Survivor yarışma programında gönüllüler takımı en kötü 2 haftasını geride bırakırken, kaybetmeye devam ediyor. Hem büyük ödüller ve hem de dokunulmazlık oyunlarında kaybeden gönüllüler takımında bu hafta elenme adayları belli oldu.

Survivor yarışmasında dokunulmazlık oyunları dün yayınlanan programıyla sona ererken, gönüllüler takımı 2 dokunulmazlık oyununu da arka arkaya kaybederek önemli bir moral çöküntüsü yaşadı. Tuğçe ve Burak’ın art arda elenmesinin ardından takım içindeki dengelerin daha belirgin bir hale geldiği görülüyor.

İlk dokunulmazlık oyununu kaybetmelerinden sonra bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Gökhan, Volkan’ın ismini vermişti. Takım oylamasından da Berna ve Anıl’ın isimleri çıkmış, gönüllüler takımı bir gecede 3 yarışmacıyı birden eleme potasına sokmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından bireysel dokunulmazlık oyununda potaya girecek 4. isim de belirlendi. Bireysel dokunulmazlık ödülünü Ogeday‘ın kazanmasıyla birlikte Survivor’da eleme potasına Elif de otomatik olarak dâhil oldu.

Ünlüler takımında ise hem ödül oyunları ve hem de dokunulmazlık oyunlarının peş peşe kazanmasının ardından moraller ve keyifler yerinde görünüyor. Geçen 3 haftalık süreçte sadece İlhan ve Serhat arasında küçük bir gerilim yaşanması haricinde ünlüler takımında herhangi bir sorun olmadı. Yüzlerin güldüğü ünlüler takımında hedef Kıbrıs’a mümkün olduğu kadar kendi takımından oyuncu sokabilmek.

Survivor yarışmasının bu akşamki bölümünün tanıtım fragmanında izleyicileri merakta bırakan gelişmeler kaydedildi. Yarışmanın ödül bölümünde Alp Kırşan’ın “Bu akşam kazanacak takım Survivor’a çok aykırı bir şey yapacak” sözleriyle sunuma başlaması dikkat çekerken, ödülün ne olduğu ise açıklanmadı.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir