Spider-Man Homecoming Fragmanı Yayınlandı

619

Spider-Man filminin yeni bir hikâyesi daha yaz mevsiminde sinemaseverlerle buluşacak. Heyecanla beklenen Spider-Man Homecoming ile ilgili son fragman filmin yapımcıları Marvel ve Sony tarafından yayınlandı. Serinin son filminde kahramanın yeni kostümü dikkat çekti.

Dünyaca ünlü Marvel şirketinin yapımları arasında bulunan Örümcek Adam, Avengers ekibi ile bağlantılı olarak yeni bir macera içine girecek. Tom Holland tarafından canlandırılan karakter, yaşanan iç savaş sonrasında normal hayatına dönmeye çalışıyor. Bir taraftan okul ve bir taraftan da süper kahramanlığı sürdürmesi oldukça zor oluyor. Kendisinin akıl hocalığını üstlenen Tony Stark ise Örümcek Adam için yeni bir kostüm tasarlıyor. Adeta Iron Man kostümünü andıran bu yeni tasarım hem Peter Parker‘ı ve hem de sinemaseverleri heyecanlandırıyor.

Peter Parker bir süre sonra şehirde birilerinin Avengers ekibinin mücadelesinden arkada kalanları topladığını fark ediyor. Topladıkları bu malzemeler ile güçlü silahlar üretmeye çalışıyorlar. Sürekli olarak çocuk yerine konulduğunu düşünen Parker ise bu gelişmeyi kendini kanıtlamak için bir fırsat olarak kullanmak istiyor.

Sinemaseverleri heyecanlandıran ve yönetmenliğini Jon Watts’ın yaptığı yeni yapımda başrolde Tom Holland yer alırken, Robert Downey Jr.Michael Keaton, Marisa Tomei, Zendaya, Donald Glover ve Jon Favreau da kendisine eşlik ediyor. Marvel ile Sony ortaklığını adeta taçlandıracak olan Spider-Man: Homecoming 7 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek. Filmin fragmanını ve uluslararası piyasalara özel olarak hazırlanan versiyonunu sitemizden izleyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir