“Skandal”ın Filmi Yapılıyor

1489

Yaşanan her olayın farklı farklı etkileri oluyor elbette. Bir musibet bin nasihatten iyidir lafını da düşününce kim bilir kaç nasihate bedel dersler çıkarılıyordur. Elbette başka etkileri de var mesela bir senarist olduğunuzu düşünün ve hiç malzeme çıkmıyor elinizden. İşler kesatsa ve insanların ilgisini çeken bir proje istiyorsanız ne yaparsınız? Tabi ki tüm insanlığı etkileyen ya da herkesin konuştuğu bir skandal haline gelmiş olaylardan ilham alırsınız…

Dünyaca ünlü otomotiv firmasının dünyada 11 milyon dizel motorlu aracının, emisyon testlerinde hileli yazılım kullanmasının yankıları sürüyor.

Firma hakkında birçok ülkede soruşturma başlatılırken Hollywood skandalın filmini çekmeye hazırlanıyor. AP’de yer alan habere göre Paramount Pictures ve ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio’nun yapım şirketi Appian Way skandalın filmini çekmeye hazırlanıyor. Filmin senaryosunun New York Times adına çalışan gazeteci Jack Ewing tarafından kaleme alınması bekleniyor.

leonardo-dicaprio

 

18 milyar dolar ceza!

Appian Way filmin detaylarıyla ilgili olarak henüz bir açıklamada bulunmadı. Dizel motorların emisyon değerleriyle oynadığı iddia edilen Volkswagen, sadece ABD’de 18 milyar dolarlık bir ceza ile karşı karşıya.

indir

 

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir