Sevgilime ne hediye alabilirim

1017
sevgiliye ne hediye alınır
sevgiliye ne hediye alınır

Kitap kurdu bir sevgilin var ve sevgililer günü yaklaşıyor. sevgiline ne hediye alacaksın? Karar veremedin mi? O zaman bu yazımda sana sevgilime ne hediye alabilirim , sevgiliye ne hediye alınır , sevgiliye alınabilecek hediyeler , sevgiliye hediye önerileri ile ilgili bir yazı yazayım.

Kitap kurtlarına ne hediye alınır? Kitap okumayı seven insanlar hangi hediyelerden hoşlanır? Kitap aşıklarının en çok beğeneceği hediyeler nelerdir? sorularının cevaplarını bu yazımda bulabilirsin. Sevgiline ne hediye alacaksın? karar veremediysen ve sevgilime ne hediye alacağım? diye kara kara düşünüyorsan önerilerimize bir göz gezdirmende fayda var. Farklı hediye seçenekleri, özgün hediye önerileri bu yazıda.

1.Kitap kolyeler: polimer kil başta olmak üzere çeşitli malzemelerden yapılmış bu kolyeler kitapsever sevgilinizin sizi de aşırı sevgi yağmuruna mağruz bırakmasına sebep olabilir. Üstelik sadece kadınlar için değil kolye takmayı seven farklı takılardan hoşlanan bir erkek arkadaşınız varsa Küçük prens kitabından sofie’nin dünyasına hatta yüzüklerin efendisi kitabına kadar bir sürü çeşidi mevcut. Almak isteyenler için linkimiz buradadır sayfa açıldıktan sonra farklı seçeneklerini de inceleyebilirsiniz: http://listekitap.com/10047/kafka-donusum-kitap-kolye/

2.Ayıraç: Kitapseverlerin vazgeçilmezlerinden biridir kitap ayıraçları. Hatta çoğu kitap kurdunun ayıraç koleksiyonu bile vardır. Küçük ama anlamlı bir hediye olabilir ayraçlar. esas hediyenizin yanında tamamlayıcı bir hediye olarak da verebilirsin ya da ona farklı ve güzel ayıraçlardan oluşan harika bir ayıraç koleksiyonu oluşturabilirsin. D&R veya internet üzerinden bir çok seçeneğe ulaşman da mümkün, Oturup kendi kendine yapman da çok kolay internette konuyla ilgili tonlarca anlatım videosu bulabilirsin. Sana tavsiyem eğer hediye olarak ayraç koleksiyonu oluşturmayı seçecek isen İçlerinden bir tanesi muhakkak üzerinde ikinizin resmini taşıyor olsun. böylece kitap okumak onun için daha anlamlı hale gelecektir.

3. Orijinal Tasarımlı Bir Kitap Tutucu:  Masasından kitap eksik olmayan sevgiliniz için harika düşünülmüş bir hediye olacaktır. piyasada çok şirin ve eğlenceli çeşitleri mevcut olmakla birlikte masaya hem renk hem de düzen getirebilir.

Linkimizde kalemlikli bir örneği bulunmaktadır:

4.Dekoratif Mini Kitaplıklar: En sevdiği kitaplarını sergileyebilmesi ya da evde bir kitap okuma köşesi yaratabilmesi için harika bir hediye! Bu hediye seçeneğimizi de beceriniz varsa siz kendiniz yapabilir ya da satın alabilirsiniz. İncelemeniz adına birkaç link bırakalım şuraya:

5.Kitap Şeklindeki Kullanışlı Ürünler: Malum artık özgün ürünlerle karşılaşmak işten bile değil. Kitap şeklindeki farklı ürünler de kitapsever sevgilinin ilgisini çekebilir. bu ürünlerden birkaçını da aşağıdaki linklerden görebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir