Seksilik Yapan Kadınları Seksi Kılan 10 Şey

32828

Kadınlarda seksilik yapan şeyler nelerdir ?

Kadınlar dış görünüşlerine ne kadar önem veriyorsa, erkekler için o kadar ilgi çekici oluyorlar. Bunun farkında olanların ise bilinçli hareketleri ve eşyaları var.

Kadın-erkek ilişkilerinde, kimin kimi çektiği tartışılır bir konu, oltayı öncelikle kimin attığı hiç bir zaman net konuşulmayanlar arasında. Ancak erkekler, kadınların üzerinde gördükleri yahut bazı hareketlerine hayır demeleri, imkansız hale getiriyor. Bu mevzu göreceli bir kavram olsa da temel yapıtaşları olduğu kesin.

Biz de her erkeğin hayır diyemeyeceği, kadınların erkekler üzerine oynadığı küçük oyunları listeledik..

#1 Hafızamıza Audrey Hepburn’ün kazıdığı uzun sigara filtreleri

Eski zamanların en ünlü oyuncularından Audrey Hepburn’ün yanından ayırmadığı uzun sigara filtresi, onunla özdeşleşmiş eşyası, naifliği ve seksiliği temsil ettiğini açıklamıştı. Dolayısıyla seksilik yapan kadın olarak karşımıza çıkar.

sonbisey

#2 Tabii ki, kırmızı ruj ile çekici hale getirilmiş dolgun dudaklar

Aynı zamanda kadınları genç gösteren kırmızı ruju kullananlar, rengin tutku rengi olmasından olsa gerek, bambaşka bir seksilik seviyesine ulaşıyorlar.

sonbisey-kırmızıruj

#3 Zarif el hareketlerinin yumuşak çekiciliği

Kadın bütünüyle seksi ve naif olmak istiyorsa, baştan aşağı bütün olmalıdır. Bakışından el hareketlerine, kıyafetinden konuşmasına kadar.. Marilyn Monroe bu durumun en iyi örneklerinden biridir.

MarilynMonroe-sonbisey

#4 Buğulu bakışların arkasında ki düşünceyi merak etmeyen erkek yoktur herhalde

Başarılı bir göz makyajı ile kadınların bakışlarını buğulu kılmaları, karşısında ki erkeğin yeterince üzerine düşünmesine sebep olacaktır.

sonbisey-bugulubakislar

#5 Aşırıya kaçmamak şartıyla göğüs dekoltesi

Fazlasının başka sıfatlara maal vereceğini düşünerekten, aşırıya kaçmadan göğüs dekoltesi veren kadınların, hayranları da çok. Bunun en güzel örneklerinden biri ise, Scarlett Johansson.

scarlett johansson-sonbisey

#6 Topuklu ayakkabının kaçınılmaz cazibesi

Her kadının giydiği zaman beceremediği ama yürümeyi becerdiği zaman da gözümüzü alamayacağımız hale gelişinin en önemli etkeni, topuklu ayakkabı.. Dış görünüşü kaba olan topuklu ayakkabıların çekiciliğinden değil, ince bilekleri sahip kadınların zarif topuklu ayakkabı tercihlerinden bahsediyoruz..

topuklu ayakkabı-sonbisey

#7 Bu yazın da modası olacak olan, bilekleri saran halhal

Yaz denilince akla renkli kıyafetler, gösterişli takılar, güneş, deniz.. Bu sene yazın kendinizi hem çekici hemde renkli hissedeceğiniz kesin..

halhal-sonbisey

#8 Alalade topuzu ile dikkat çeken kadın

Uzun saçlı kadınlarında farklı bir çekiciliği olduğunu biliyoruz, hele ki saçını öylesine toplayıp bırakan kadınlar var.. Her zaman aynı etkiyi yaratmasa da bu saç modeli ile dikkatinizi çeken kadınlar olacaktır.

kadın-sonbisey8

#9 Erkeğinin gömleğini giyen kadın seksiliği

Erkek kıyafetlerinin, kadınlar üzerinde daha seksi göründüğünü tartışmak yersiz ancak gömlek denilince sular seller duruluyor. Erkeklerin gömlekleri hiç bu kadar çekici gözükmemişti yada gömleğin içini dolduran mı hiç bu kadar çekici gözükmemişti? Seksilik yapan kadın özelliklerinden birisidir.

kadın-sonbisey9

#10 Kemik çerçeveli gözlük takan kadın ve bakışları

Daha çok ofis ortamına hasret çalışan erkeklerin üzerinde etkileri büyük olan, kemik çerçeveli gözlük takan kadınların çekiciliği, gözle görülür yoğunlukta.

Kal?n Çerçeveli Gözlük Modelleri

#11 Son olarakta kadının gülüşü, kahkahası

Kadınların en çok sevdikleri ve kullanmaktan vazgeçmeyecekleri en etkili ve en doğal silahları ise, gülüşleri ve kahkahaları.. Öyle gülerler ki duyduğunuz zaman kim olduğunu öğrenmek için can atarsınız.

kadın-sonbisey11

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir