Salyangoz Kremi Ne işe Yarar Biliyor Musunuz?

4775

Salyangoz Kremi Faydaları

Cilt üzerinde oluşan doğum lekeleri, çatlaklar ve sivilce izleri üzerinde oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyan salyangoz kremi, mucizevi etkileriyle kullananları büyülüyor. Cilt kusurlarını gidererek daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayan salyangoz kremi, bu etkileri salyangozların kendi kabuklarını yenileme özelliği sayesinde gösterebiliyor.salvolin-salyangoz-kremi

Salyangozlar kabukları kırıldığında salgıladıkları bir sıvı ile kısa zaman içinde kabuklarını onarabilmektedir. Aynı etki, cilt üzerinde de başarılı bir şekilde gerçekleşmekte ve dokuların kendisini yenilemesi sağlanmaktadır. Düzenli kullanıldığında yaşlanmaya bağlı etkileri geciktiren salyangoz kremi içeriğinde bulunan Allantoin adı verilen salgı sayesinde tüm bu mucizeleri gösterebilmektedir. Salyangoz kremi ile cildinizdeki yara izleri ve ince kırışıklıklardan, çatlaklardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Salyangoz Kremi Etkileri Nelerdir?

 • Doğum sonrası ciltte beliren çatlakların yok olmasını sağlar.
 • Güneş lekelerini düzenli kullanım sonrasında gidermektedir.
 • Kuru ciltlerde oluşan pullanma ve dökülmeleri önler.
 • Yaşlanmaya bağlı etkileri güçlü biçimde geriletir.
 • Yara izlerinin iyileşmesinde yardımcıdır.
 • Cilt kusurlarını tedavi ederek cildin daha pürüzsüz bir hale gelmesini sağlar.
 • Sivilceler nedeniyle oluşan lekelerin güçlü bir şekilde giderilmesini sağlar.
 • Traş sonrası yüzde oluşan kabarmalar ve yaraların hızlıca iyileşmesini sağlar.
 • Göz çevresi ve boyunda oluşan ince kırışıklık ve çizgileri yok eder.
 • Yaşa bağlı olarak gelişen renk bozuklukları ve çizgileri gidererek cildin daha genç görünmesini sağlar.
 • Doğum sonrası çatlak ve lekelerin hızlıca giderilmesini sağlar.
 • Sivilce lekesi ve izlerinin etkin biçimde tedavisinde kullanılır.

Salyangoz Kremi Faydaları içerdiği özgün moleküller ile sağlanır.

Salyangoz kremi, kollajen içeriği ile ciltte oluşan sarkmaları tedavi edici etkiler gösterir. Allantoin içeriği sayesinde ise cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak cilt kusurlarının giderilmesini sağlar. Cilde esneklik katan elastin maddesi, salyangoz kremi içeriğinde  bulunur. Kremin içeriğinde bulunan glikolik asit, ciltte bulunan ölü tabakanın atılmasını sağlar. Çeşitli vitaminler sayesinde de cildin yenilenmesi ve canlanmasında etkilidir.

Salyangoz Kremi Markaları ve Fiyatları

Ellezza Salyangoz Kremi: Popüler salyangoz kremi markalarından biri olan ve ayrıca piyasadaki ilk kremlerden olan Ellezza, cilt üzerinde mucizevi etiler göstererek cilt sorunlarını ve kırışıklıkları gideriyor. Ellezza Salyangoz Kremi ortalama satış fiyatı 100 TL’dir.

İlvina Salyangoz Kremi: Vücutta beliren çatlaklar ve lekelerin giderilmesinde etkili olan İlvina krem, cilt sorunları üzerinde de oldukça başarılı. Ortalama satış fiyatı 40 TL’dir.

Themra Salyangoz Kremi: Etkili salyangoz kremleri arasında bulunan Themra, aktarlarda da rahatlıkla bulunabiliyor ve hücre yenileyici özelliği ile tercih ediliyor. Ortalama satış fiyatı 30 TL’dir.

Salvolin Salyangoz Kremi: Salyangoz özü barındıran krem, kırışıklık giderici ve cilt yenileyici özelliği ile kullanıcılar tarafından tavsiye ediliyor. Ortalama satış fiyatı 60 TL’dir.

Elicina Plus Salyangoz Kremi: Piyasadaki etkili salyangoz kremleri arasında bulunan Elicina Plus, yüzdeki yara ve yanık lekeleri üzerinde başarılı sonuçlar ortaya koyuyor. Ortalama satış fiyatı 90 TL’dir.

Tala Salyangoz Kremi: Hücre yenileyici özelliğiyle sivilce ve siyah noktalar üzerinde etkili olan krem, ortalama 30 TL’den satışa sunuluyor.

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi: Etkili salyangoz kremi markalarından biri olan Queen Elizabeth, fiyatı bakımından da kullanıcıların ilgi odağı oluyor. Ortalama satış fiyatı 15 TL’dir.

Gençleşmek ve her zaman diri ve fark yaratan bir cilt ile güne başlamak için salyangoz kremi kullanımı iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

 

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ayşe Yağmur Başaran

güzel bir yazı olmuş elinize sağlık