Sakalları İle Ünlü Olmuş 10 Karizmatik Adam

7937

Sakalları ile Ünlü olan Karizmatik Adam Listesi

Saç kadınların en önemli aksesuarı ise, sakalda erkeklerin en önemli aksesuarıdır. Erkekler modalarını giyim kuşam yanında saç ve sakala da önem vererek takipte kalıyor. Saç sakal merakı dönem dönem kadınlar arasında değil aynı zamanda film ve dizi sektöründe kendini göstermektedir. Dünyada Vikingler, ülkemizde Diriliş:Ertuğrul, Muhteşem Süleyman gibi dizilerde uzun sakallı yağız delikanlılara özenen gençler hızla sakal bırakma konusunda birbrileri ile yarışır bir hale geliyorlar.

Genelde Old Fashion Hipster tarzında olan ve zaten karizmatik olan bu adamların özelikle dövmeli oldukları da gözden kaçmıyor.

Naif huylu bir adamın bile gösterişli bir sakalı olması, kadınlar üzerinde fazlaca erkeksi geliyor. Kadınlar nasıl erkekler üzerinde nelerin etkili olduğunun farkındaysa, erkekler de aynı yolu takip ediyor ve kadınların gözlerini kamaştırmaya bu şekilde devam ediyor. Siz asıl bu yazıyı okuyun en azından kültürünüz artar.

İşte sakalları ile ünlü olmuş 10 karizmatik adam.

Aslında bu adamların kim olduğunu bile çoğumuz bilmiyoruz ancak bir şekilde karizmatik sakalları ile ünlenmiş olan bu yarmalar nedense dangalak sonbisey editörü tarafından aptalca bir yazı olarak yazılmış.

#1 Ricki Hall

Ricki Hall

#2  Miles Better

Miles Better-sonbisey

#3 Carl Fredriksson

Carl Fredriksson-sonbisey

#4 Billy Huxley

Billy Huxley-sonbisey

#5 Stevis Harrison

Stevis Harrison-sonbisey

#6 Adam Santos-Coy

Adam Santos-Coy-sonbisey

#7 John Hurt

John Hurt-sonbisey

#8 Harnaam Kaur

Harnaam Kaur-sonbisey

#8 Jimmy Niggles

Jimmy Niggles-sonbisey

#9 Brock Elbank

Brock Elbank-sonbisey

#10 Gwilym Pugh

Gwilym Pugh-sonbisey

Kaynak

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir