Sahibinden.com’un Yeni Efsanesi: Hamilinden Satılık Karşılıksız Çek

2496

Sahibinden.com kurulduğu günden beri pek çok ilginç ilana da ev sahipliği yaptı. Bugüne kadar gördüğümüz birbirinden ilginç ilanlar karşısında daha ilginç ne olabilirdi ki derken bu sefer de yeni efsane ilan ortaya çıktı: Hamilinden Satılık Karşılıksız Çek.

Sahibinden.com’da Yayınlanan 15 Efsane için tıklayın…

Kayseri‘nin Kocasinan ilçesinde yaşayan esnaf Ahmet Ergül‘ün ilanı biraz trajikomik bir olaya da dönüşmüş durumda. 105.000 TL tutarında çeklere sahip olan Ahmet Ergül, 3 yıldır çeklerin karşılığını almaya çalışmasına rağmen başarılı olamamış. Şahsın kardeşinin birçok mal varlığı bulunsa da kendisi adına hiçbir şey bulunmuyor’, ‘Aslında ödemeyi istese yapar ama sütsüzlüğünden ödemiyor‘Uğraşılırsa tahsil edilebilir.’ gibi ifadelerle ilanı yayınlayan Ergül, içindekileri de ilana dökmüş.

hepsiburada (2)hepsiburada (1)

İlanı veren esnafımız çeklere 90.000 TL fiyat biçmiş. Yani çekleri satın alacak olan kişi eğer karşılığını almayı başarabilirse 15.000 TL kazanca geçmiş olacak ama riskli bir iş olduğu da açık.Umarız Ahmet Ergül isimli vatandaş hukuki yollara başvurarak alacaklarını tahsil edebilir. Kendisinin sabırlı olmasını ve öfkeyle hareket etmemesini diliyoruz.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir