Ronaldo’dan İlginç İtiraf: Arda Konusunda Şaşkınım

1678

ronaldo_real_madrid_9817

Portekiz Milli Takımının ve Real Madrid’in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo (CR7), “Altın Ayakkabı Ödül Töreni” için Mardid’de düzenlenen etkinlikte dünya yıldızımız Arda Turan ve de A Milli Futbol Takımımız hakkında çeşitli yorumlarda bulundu.

Arda Hakkındaki Yorumları

arda_turan_3124

Arda kesinlikle beğendiğim bir futbolcu. Arda’nın transferi konusunda şaşkınlığımı gizleyemiyorum. Yetenekleriyle geldiği günden beri İspanya Ligi’ne renk katan oyunculardan biri oldu. Onu Ocak ayına kadar sahalarda göremeyecek olmamız ise gerçekten üzücü bir durum. Umarım herkes elini taşın altına koyar ve bu durum daha da uzamaz.

A Milli Takım Hakkındaki Yorumları

Son zamanlarda yaptıkları çıkış gerçekten takdire şayan. O performansla gerçekten hak ettiklerini gösterdiler. Gerek takım gerekse taraftar olarak Avrupa Şampiyonasına baya bir şey katacaklarına dair şüphem yok. Türkiye’ye ve Arda’ya başarılar diliyorum

Rakiplerini Değerlendirdi

Wayne-Rooney-Cristiano-Ronaldo_1538285

ESM (Avrupa Spor Medyası) ödülü benim için ayrı bir yere sahip. 1 en fazla 2 tane alırım diye düşünürken, 4 tane almak benim için fazlasıyla mutluluk verici bir şey oldu. Umarım seneye de rakiplerimi geçip bu ödüle ulaşabilirim. Ama bunun zor olduğunu kabul etmemiz lazım. Sonuçta Rooney’i beğeniyorum, Aguero formda, Lewandowski ise futbol resitali yapıyor, Benzama ise formunu yakalarsa tutulamayacak bir oyuncu.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir