Pokemon Go Güncelleme İndir! Pokemon Go Apk ve iOS Güncelleme Nasıl Yapılır?

30315

Pokemon Go güncelleme geldi. Çıktığı tarihten bu yana Pokemon Go oyunu tüm dünyada fırtınalar estirdi. Ancak oyunun sadece Yeni Zelanda ve Avustralya’da indirilebiliyor. Oyunun bölge kısıtlamalı olarak piyasaya sürülmesi maalesef takipçilerinde hayal kırıklığı yarattı. Pokemon Go indirmekte sorun yaşanılsa da Pokemon Go hayranları bu durumun üstesinden gelmeyi de bildi.

pokemon go indir

Pokemon Go indirenler bir süre sonra Pokemon Go yeniden yükleme hatası almaya başladılar. Fake GPS ve bot gibi hileli yöntemleri devredışı bırakmak isteyen Pokemon Go’nun geliştiricisi Niantic Labs. tarafından Pokemon Go güncelleme versiyonu sunuldu. Ancak oyunu güncellemek istediğinizde sizi resmi kanallara gönderdiğin için yine Avustralya ve Yeni Zelanda dışındaki kullanıcılar sıkıntı yaşamaya başladı.

Pokemon Go Güncelleme Nasıl Yapılır?

Android ve iOS cihazlarına resmi olmayan kanallardan apk indirerek kurulum yapan kullanıcılar Pokemon Go güncellemesinin sıkıntısı yaşadılar. Peki Pokemon Go android güncelleme ve iOS güncelleme yapılır?

pokemon go güncelleme indir

Pokemon Go Android Güncelleme

Daha önce Pokemon Go android apk indirerek kurulum yapanların Pokemon Go güncellemeleri ile olan sıkıntısını atlatabilmeleri için öncelikle cihazlarındaki Pokemon Go oyununu silmeleri gerekiyor. Ardından buraya tıklayarak Pokemon Go apk indir işlemini gerçekleştirmeleriniz gerekiyor. Pokemon Go son sürümü cihazınıza indirdikten sonra kurabilirsiniz.

Pokemon Go iOS Güncelleme

iOS cihazı kullanıcıları ise Pokemon Go yeni sürümü için eski uygulamalarını silmeli. Ardından buraya tıklayarak “Download Now” seçeneğine tıklayın. Uygulama inince Ayarlar/Genel/Aygıt Yönetimi’ne gidin ve uygulamaya tıklayıp “Güven”i seçin. Ardından Pokemon Go güncelleme başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olacak.

pokemon go güncelleme

Oyunda sıkça kullanılan hileler yeni güncellemelerin gelmesine sebep olabilir. Özellikle Fake Gps başta olmak üzere sıkça yapılan hileleri önlemek için güncelleme getirildi. Ayrıca güncellemeyle oyundaki bir çok hata da giderildi. Oyunun daha fazla geliştirilmesi için yeni Pokemon Go güncellemeleri gelebilir. Yine sitemizden takip edebilir ve güncellemelere ulaşabilirsiniz.

Pokemon Go Batarya Sorununa Yerli Çözüm

Batarya düşmanı olan Pokemon Go için birçok kişi çözümü powerbank almakta buldu. Ancak yanınızda powerbank taşımak istemiyorsanız farklı çözüm yolları düşünebilirsiniz. Bu çözüm yollarından biri de yerli yapım uygulama  Battery Extender GO. 

Battery Extender Go büyük ölçüde pokemon oynarken şarj sıkıntınıza çare olacak. Rex Yazılım tarafından üretilen uygulama herhangi bir şekilde Niantic Labs. tarafından engellenmeye de takılmayacak.

Battery Extender Go indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Kurulumu yaptıktan sonra Pokemon Go oyununu açın. Ardından bildirim panelinde “Bataryayı Korumak İçin Buraya Tıklayın” yazısına basmanız gerekiyor. bu sayede Oyunu oynarken ekranınız kapanıyor ve şarj tüketim seviyeniz azalıyor. Zaten oyun hareket halinde oynandığı için yakınlarda Pokemon’a denk gelirseniz titreşimle sizi uyaracak.

pokemon-go-güncelleme

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir