Özellikle Göğüs İle Dikkat Çeken 10 Reklam Afişi

7693

Reklam dünyası her geçen gün gelişmekte ve hayal gücünün ucu bucağını açığa daha da genişleten fikirlerle hayatımıza giriyor. Artık sadece Tv’den değil, dijital dünya da geliştikçe, etrafımızı saracak şekilde, her koldan reklamlar yayınlanıyor.

Uzun zamandır; tasarımıyla ve dikkat çekici görsellerle akılda kalmış olan reklam afişi ve kampanyalarını, özellikle göğüs kullanılan reklamları derledik.

#1 Almaya’da yayınlanan Skoda, reklamında Octavia modelindeki klimanın diğer modellere göre daha iyi olduğunu anlatmak için kullanılmış.

reklam-sonbisey1

 

#2 “Arby’s”in 2009’da yayınladığı ve “Ağzınızın suyunu, gerçekten akıtacak şeyi açığa çıkarmak üzereyiz” sloganını kullandıkları reklam.

reklam-sonbisey2

 

Anlamanız İçin İki Kere Bakmanız Gereken 20 Değişik Reklam

#3 Singapur’da 2011 yılındaki reklamlarında, prezervatifin, meme ucu kadar hassas olduğunu belirtmek amaçlı kullanılmış.

reklam-sonbisey3

#4 Orbit, sakız reklamının kavun aromalı sakızını tanıtım afişi.

reklam-sonbisey4

#5 PlayStation Vita reklamında ise, “İlave eğlence için iki yüzeye de dokunun” sloganı kullanılmıştır.

reklam-sonbisey5

#6 Fosforlu kalemin asıl amacı dikkat çekmese, reklam afişinde de bunun altını çizmeyi başarmışlar.

reklam-sonbisey6

#7 Schneider birasının reklam afişinde ise; “İlk başta ne gördüğünüz önemli değil. Önemli olan onun ne olduğu” sloganı ile göğüs ve birayı kıyaslamış.

reklam-sonbisey7

#8 Başka bir bira markası olan Skol’un ise kullandığı slogan, “Şerit sansürünü icat eden adam Skol içseydi, sansür böyle olmazdı./Böyle olurdu”.

 

#9 Tom Ford parfüm markası, sundukları parfümün erkeklere özel olmasına rağmen, dikkat çekmek için yine kadın göğsü kullanmış.

 

#10 Post-it reklamlarında ise, erkekleri yönlendirmek amaçlı kadının göğsüne yapıştırılan Post-it dikkat çekiyor.

 

 

Kaynak

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir