Oyuncu’ların Dikkatine: Borderlands 2 Oyununu 1 TL’den Satın Alabilirsiniz

1628

           Bir digital oyun satış sitesi olan Voidu‘da 21 Ağustos Cuma ile 25 Ağustos Salı tarihleri arasında geçerli olan çok harika oyun indirimleri söz konusu. Siz de oyuncu iseniz ve bu oyunlara sahip değilseniz bu fırsatları değerlendirebilirsiniz…

sonbisey_oyun_indirimi_kapak           Oyuncu kitlesinin çoğunun sevdiği, onlarca ödül sahibi olmuş olan Borderlands 2 oyunu, üstte belirttiğimiz tarihler arasında sadece 1 TL’ye (yazıyla bir türk lirası) satın alınabilmekte.

sonbisey_oyun_indirimi_02          Yine aynı şekilde çok sevilen Bioshock Infinite isimli oyuna da sadece 5 TL‘ye sahip olabilirsiniz. Bioshock Infinite de bir çok ödül (2013’ün IGN En İyi Shooter Ödülü, 2013’ün Hardcore Gamer En İyi Hikâye Ödülü, 2014’ün BAFTA En İyi Müzik Ödülü gibi) ile başarısını ispatlamıştır.

sonbisey_oyun_indirimi_03          Bir başka indirim de Fahrenheit: Indigo Prohecy Remastered isimli oyun için sizleri beklemekte. Onu da 8 TL‘ye satın alabilirsiniz.

Bu oyunları satın alabilmek ve bunun gibi özel indirimlerin takibinde kalabilmeniz için Voidu’yu sitesinden ziyaret etmenizi öneririz…

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir