Ombre Saç Nasıl Yapılır?

12787

Ombre nedir ?

Sombre nedir ?

2018’in saç trendleri arasında ombre saç modeli var. “Ombre ne demek?” diyenler vardır eminim. Ombre nedir, saçların renginin, saç uçlarına doğru aşamalı olarak açılmasıdır. (genellikle kontrast olacak kadar açık)

Ombre saç modellerini son bir kaç yıldır bir çok ünlü sıkça kullanıyor. Kuaförde daha hızlı ombre saç yapma teknikleri var tabii ama siz evde ombre sombre yapmak isterseniz; ihtiyacınız olan şeyler, papatya suyu, şapka ve argan yağı veya zeytinyağı. Papatya suyu gibi doğal, saç rengini güneş ışığı yardımıyla açan ürünler, kimyasal ürünlere göre saçınız için daha sağlıklı tabiiki. Ama biraz daha uzun sürebilir. Özellikle saçlarınız boyalı ise ve güneş ışığından sebep daha fazla kurumaması ve kırılmaması için, ombre yapacağınız bölgeye, papatya suyundan önce, argan yağı veya zeytinyağı sürmeniz, saçlarınıza iyi gelecektir. Sonrasında şapkanızı takıp, güzel güneşli bir günde, özellikle güneşin altında dolaşıyorsunuz : )

Saçlarınızın uçlarının, saç renginizin daha açığı değilde farklı bir renk olmasını istiyorsanız, biraz maliyetli de olsa, daha güvenilir olduğu için, kuaföre gitmelisiniz. Ayrıca ombre nedir ? soft ombre nasıl yapılır, ombre sombre arasında fark nedir ? ve kolay saç modelleri için ilgili yazılarımızı takip edin.

2018 ombre saç modelleri

#1 Ombre saç nedir  ve kimlere yakışır ombre-sonbisey

#2 Soft ombre nasıl yapılır ?ombre-sonbisey

#3 Ombre ve balyaj farkı nedir ?ombre-sonbisey

#4 Sombre saç nedir ?ombre-sonbisey

#5 Balyaj nedir ?ombre-sonbisey

#6 Sombre nasıl yapılır?ombre-sonbisey

#7 Sombre saç nasıl yapılır ?ombre-sonbisey

#8 Soft ombre nedir ?ombre-sonbisey

#9 Ombre saç modelleri ?ombre-sonbisey

#10 Ombre ve sombre arasında ki fark nedir ?ombre-sonbisey

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir