Öldükten Sonra Filizlerinizle Nefes Almak İster Misiniz?

2080

Ölüm konusunun her türlü ortamda, insanı gerdiğinin farkındayız ancak, konuşulmadan da edilemeyen bir konu. Sıkça insanların başına geliyor ve kaçışı olmayan bir durum.. Ölümden sonra yaşam var mı yok mu tartışılır bir konu ancak, öldükten sonra ağaç olmak isterseniz, bunu size sunan bir ürün var..

Bios Urn, adlı ürünü internet üzerinden alabilirsiniz. Sonrasında size gönderilen kiti, kullanma kılavuzunda ki gibi, söylenileni uygularsanız, öldükten sonra  2 bahar geçmeden ağaç olmak için filizlenebilirsiniz..

bios-sonbisey

Ağaç olmadan önce yapmanız gereken şey ise, bu güzel görevi sizin için yapacak, güvendiğiniz birini görevlendirmek. Küllerinizi Bios Urn kitinin en alt tabakasına yerleştiriliyor. Sonra ağaç olmak istediğiniz yeşillik bir alanda dikkatlice, gömülüyor. En üst tabakada gübreli toprak, selüloz ve hindistancevizi kabuğundan oluşan, tohumuzun var.

bios-sonbisey

İlk can suyu ile umutlanan tohumunuz bir süre sonra filizlenmeye başlıyor. Tohum sizin küllerinize ulaşana kadar, kitin organik dış kabı çözülmüş oluyor. 2 bahar geçmeden külleriniz, bu taze filizin köklerinden tırmanarak ağacınız için daha da yukarıya uzanmaya çalışıyor. Tohumunuz size, siz tohumunuza can oluyorsunuz. Yıllar geçtikçe de ağaç olup, doğaya katkıda bulunuyorsunuz..

Kaynak

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir