Need for Speed Payback Tanıtımı Yapıldı

570

Elektronik Arts ve Ghost Games işbirliğiyle tasarlanan yeni Need For Speed Payback oyunu resmi olarak tanıtıldı. Dünyaca ünlü Elektronik Arts firmasının bünyesinde yer alan Ghost Games tarafından geliştirilen yeni oyunun geçtiğimiz gün resmi duyurusu yapıldı. Need for Speed Payback ismindeki oyunun PC, PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarının bulunduğu açıklandı.

Yeni Need For Speed oyun hakkında açıklamalarda bulunan oyunun yapımcıları, Need For Speed Payback’in bugüne kadar yaşanmamış bir deneyim vaat ettiğini söyledi. Fortune Valley’de geçecek olan oyunda bir suç baronuna karşı amansız bir intikam mücadelesi için yol alacağız. Oyundaki ana karakterler Tyler, Mac ve Jess olacak. Yapılan açıklamalardan Ghost Games ekibinin Need For Speed Payback’te oyunun daha çok hikâye yönüne ağırlık verdiği anlaşılıyor. Oyun severler ise Most Wanted tadında bir oyun ile karşılaşmayı umuyor.

Oyun kısmi de olsa bir açık dünya platformunda geçecek. Yani şehirde dilediğiniz gibi dolaşarak bazı otomobillerle serbest yarışlara katılabileceksiniz. Yine ayrıca polis kovalamacaları da sıklıkla oyunda bulunurken, banka soygunu ve benzeri suçlara da iştirak edebileceksiniz. Need for Speed Payback’te race, drift, drag off-road ve runner olmak üzere 5 farklı yarış klasmanı bulunacak. Bu yarışlara katılmak suretiyle kendi ekibimizi dağıtan suç baronundan intikam alınacak. Need for Speed Payback’in 10 Kasım 2017 tarihinde satışa sunulacağını belirten Ghost Games’in bu yeni oyununun NFS oyuncuları için gerçek anlamda tatminkâr olup olmayacağını zaman gösterecek.

Aracınıza ince performans ayarları yapabilecek, tüm yarış ve görevlerde rakiplerinize zor anlar yaşatmayı deneyeceksiniz. Dünyanın farklı şehirlerinde kaderine terk edilmiş hurda arabaları keşfederek, onlardan hayalinizdeki mükemmel arabayı inşa edeceksiniz. Yedek parça piyasasının en gösterişli parçalarını satın alarak toplayacak ve onlardan mükemmel sürüş canavarları yaratacaksınız. Fantastik sürüş deneyimini sonuna kadar yaşayacağınız oyundaki karakterlerin her biri birbirinden farklı olacak. Amaçları aynı olacak olan bu 3 karakter ne olursa olsun intikam almak uğrunda mücadele edecekler. Oyun içerisinde gerilimi her an hissederek polislerle kapışacak, şehirdeki rakiplerinizle yarışacak ve dağlar, kanyonlar ve çöller arasında yolda ya da yol dışında direksiyon sallayacaksınız.

Her şeyi ile yepyeni riske karşı bir oyun deneyimi sağlayacak yeni senaryoda büyük ödüller de olacak. Campaign etkinliklerinde şöhretinizi riske atarak Autolog önerileri sayesinde arkadaşlarınıza ve potansiyel rakiplerinize meydan okuyacak veya klasik online puan tablolarında kafa kafaya yarışacaksınız.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir