Nasıl Bir Karaktere Sahipsiniz? Testimize Katılın

17233

Bu test psikologların karakter analizinde kullandığı yöntem. Ruh halinizi en iyi yansıttığını düşündüğünüz şekli seçiniz ve sonuçlara bakınız. Şaşıracaksınız.

Ruh halinizi en iyi yansıttığını düşündüğünüz şekli seçiniz ve aşağıdan sonuçlara bakınız.
sdsdsdsdsdsdsdsds

1 numarayı seçenler:

İçe dönük, Hassas, Kolay etkilenen
Kendinizle ve çevrenizle ilgili düşüncelere olması gerekenden fazla kafa yoruyorsunuz. Boş konuşmaktan ve gereksiz davranış sergilemekten uzan duruyorsunuz. Arkadaşlarınızla boş muhabbet yapmaktansa tek başına kalmayı tercih ediyorsunuz.

2 numarayı seçenler:

Özgür, Geleneklere karşı, Tutulamayan
Kendinizi geliştirmeye yönelik kimseye bağlı olmak istemediğiniz bir hayat peşindesiniz. Sizi işlerinizde ve hobileriniz de başarıya götürecek yeteneklere sahipsiniz. Bağımsızlığa düşkünlüğünüz var ve buda sizden beklenenin tam tersi şekilde davranmanıza sebep olabiliyor. Daha çok kendi fikriniz de ilerlemeyi seviyorsunuz…

3 numarayı seçenler:

Dinamik, Aktif, Dışa dönük
İlginç ve çeşitli işlere girebilmek için risk alabiliyorsunuz. Rutin bir hayat düşüncesi bile sizi rahatsız ediyor. Olaylarda başrol oynamayı seviyorsunuz.

4 numarayı seçenler:

Ayakları yere basan, Dengeli, Uyumlu
Karışık olmayan doğal bir yaşamı, aşkı ve işi amaç olarak edinmişsiniz. Ayaklarınızı yer öyle sağlam basıyor ki insanlar sizden destek alabiliyor. İnsanlara güven verebiliyorsunuz. Çok sıcak kanlı, insanı bir yapınız var ve insanlar sizi bu yönünüzle tanıyor.

5 numarayı seçenler:

Profesyonel, Pragmatik, Kendini tanıyan
Hayatını şanslar üzerine kurmak yerine amacı doğrultusuna çalışmayı, çabalamayı sevenlerdensiniz. Bir problemle karşılaştığınızda hemen pratik ve karışık olmayan yöntemlerinizle sorunu çözebiliyorsunuz. Gerçekçi olmayı seviyorsunuz. İş hayatında ise oldukça sorumluluk sahibi birisiniz.

6 numarayı seçenler:

Barışçıl, Tedbirli, Agresif olmayan
Anlaşması kolay bir insansınız. Kendi özel hayatı ve özgürlüğe olan düşkünlüğünüzden dolayı arkadaşlarınızı pek yormuyorsunuz. Sıkça yalnız kalmak istiyorsunuz. Bu yüzden yalnız kalabileceğiniz mekanlar nerede biliyorsunuz.

7 numarayı seçenler:

Dikkatsiz, Oyun sever, Neşeli
Olayları akışına bıraktığınız özgür bir hayat istiyorsunuz. Hayata bir kere gelinebileceğini düşünerek bu hayatı dolu dolu yaşamak istiyorsunuz. Meraklısınız ve bu merak sizin yeniliklere karşı ilgili olmanızı sağlıyor. Sürpriz yapmak ve sürprizlerle karşılaşmaktan çok hoşlanıyorsunuz.

8 numarayı seçenler:

Romantik, Hayalperest, Duygusal
Çok duygusal bir insansınız. Gerçekliğe sırtınızı dönmüş bir haliniz var ve olayları gerçekçi tarafından görmeyi reddediyorsunuz. Duygularınızın sesi çok baskın. Hayallerinizi ve duygularınızı sınırlayacak olan her şeyi reddediyorsunuz.

9 numarayı seçenler:

Analitik, Güvenilir, Kendinden emin
Hayatınızı insanların gözden kaçırdığı küçük değerli taşlara doldurmayı seviyorsunuz. Bu sebeple kültür sizin hayatınızda oldukça büyük bir yer kaplıyor. Her şeye rağmen duygularınızın çevreden etkilenmemesini sağlıyorsunuz. Sizin için zayıf ve görgülü bir hayata sahip olmak çok önemli ve yine aynı tarzda ki insanlarla birlikte olmayı tercih ediyorsunuz.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir