NASA Yayını Apar Topar Kesti

1682

Uluslararası Uzay İstasyonu kısa adı ile ISS‘in görüntülerini sürekli olarak canlı şekilde yayınlayan NASA, garip bir cismin kadraja girmesi ile yayını kapattı.

https://www.youtube.com/watch?v=ZSbzIwwrsQM

 

Canlı yayın görüntülerinde görebileceğiniz gibi, UFO daire şeklinde ve etrafında mavi ışıklar var gibi gözüküyor. Filmlerde gördüğümüz uzay araçlarına benzer olduğu düşünülen araç üzerine tabiki uzay meraklıları teorilerini kurmaya başladılar. NASA‘nın bu ilk vakasıda değilmiş. Bunlardan secureteam10 adlı youtube kanalının kurucusu olan Tyler Glockner söylediğine göre 2014 senesinde sarı bir disk kameranın görüş açısına girmişti ve NASA yine benzer şekilde yayını kesmişti.

nasa-ufo

Tabiki UFO demek uzaylıların aracı yada uzaylı demek değil elbette. UFO “Unidentified Flying Object” yani “Tanımlanamayan Uçan Nesne” anlamını taşımakta. Görüntülerde cisim çok net değil ve bu gibi durumlar daha önce de yaşanmıştı. NASA bu işlerin altından gerçekten güzel bir şekilde kalkıyor.

Belki NASA da ne olduğunu bilmiyordur. Bu durum onu UFO yapar ama dediğimiz gibi UFO olması uzay aracı olduğunu ifade etmiyor.

Belirtmekte fayda var, cisim Dünya‘nın yakınlarında gözüküyor. Bu durum göz önüne alındığında bir uydu veya herhangi bir cisim olabilir ve yayının o anlarda kesilmesi tamamıyla tesadüfü bir olay olabilir.

nasa

Şuan için bu konuya açıklık getirebilecek tek kurum NASA gibi duruyor fakat NASA bu konu hakkında açıklama yapmamayı da tercih edebilir. Kendi düşünceme göre bu olaya bir açıklık getirilmesi şart yoksa bu olay istenmeyen yerlere çekilebilir ve birçok teori görebiliriz.Her ne kadar bu teoriler okumak zevkli olsada ortaya ciddi bir bilgi kirliliği çıkacaktır.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz ? Cisim gerçekten bir uzay aracı olabilir mi yoksa kedi midir ? 🙂

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir