Müzik Dehası Gibi Hissetmenizi Sağlayacak 7 Web Uygulaması

2730

Keyifli uygulamalar

Bilgisayar başında oturup şimdi ne yapsam diye sıkıldığınız anlar oluyor mu? Peki ya müzik yapanlara özeniyor musunuz? O zaman aynı duyguları yaşıyoruz. İşte sizi müzik dehası gibi hissettirebilecek, keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak 7 mükemmel site.

#1 Patatap

patatap

Patatap klavye ile müzik yapmanızı sağlarken göze hitap eden görsel efektleriyle bunu destekliyor. Dokunmatik cihazlarınızın tarayıcısından da bu uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

patatap.com

#2 Tone Matrix

tonematrix

Tone Matrix’in kullanımı çok basit, yapmanız gereken tek şey kutucukları işaretlemek. İsterseniz benim gibi harflerin müziklerini duymaya çalışabilirsiniz, isterseniz desen yapabilirsiniz.

tonematrix.audiotool.com

#3 Incredibox

incredibox

Incredibox, 4 farklı versiyonda müzik yapabileceğiniz bir site. Bu site benim favorim, eğlenceli karakterinizi giydirerek müzik yapıyorsunuz eğer doğru kombinasyonları yaparsanız size bonus efektler veriyor. Yaptığınız müziği kaydetme şansı veren bu siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

www.incredibox.com

#4 Button Bass

button box

Button Bass aslında bir müzik küpü. Elektro, dubstep, house ve benzeri birçok küp içinden istediğinizi seçip, farklı looplardan oluşan mixinizi yapabilirsiniz.

www.buttonbass.com

#5 Isle Of Tune

Isle of Tune

Isle of tune, bir ada üzerine kuracağınız ev, ağaç gibi objelere farklı soundları koyarak müzik yapmanızı sağlayan bir oyun.Arabayla geçtiğiniz yollar müziğiniz olacak.

isleoftune.com

#6 Plink

Plink

Plink, online katılımcılarla müzik yaptığınız bir oyun. Renk seçerek enstrümanınızı değiştirebiliyorsunuz, hiç tanımadığınız insanlarla sağladığınız uyum sizi mutlu ediyor.

plink.dinahmoe.com

#7 Audio Sauna

audiosauna

Audio Sauna, diğer tanıttığım sitelere göre daha profesyonel müzik yapmanızı sağlayacak bir uygulama.

www.audiosauna.com

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir