Messi 10 Numaralı Formayı Arda Turan’a Mı Bırakıyor?

15765

Futbol gündeminin birkaç gündür merkezindeki iddialardan biri Lionel Messi’nin artık efsaneleşmiş 10 numaralı formasını Arda Turan’a bırakabileceği üzerine. Bu haftaiçinde yapılan basın tanıtımında yer alan Arda Turan Messi’nin kendisine 10 numaralı formayı önerdiğini açıkladı.

messi arda 10 numarali forma onerdi

Ocak ayına kadar Barcelona forması altında maça çıkamayacak olan Arda, yaptığı açıklamada “Türk milli takımında oynarken 14 numarayı giyiyordum, çünkü babam Johan Cruyff hayranıydı. Benim içinse forma numarasının çok bir önemi yok. Messi istersem 10 numaralı formayı bana bırakabileceğini söyledi, ama dediğim gibi forma numarası benim için o kadar da önemli değil, yine de son kararımı Ocak ayında vereceğim.” dedi.

Messi sadece kibarlık yaptığı için mi böyle bir şey önerdi, yoksa gerçekten efsanevi 10 numarasını bırakır mı bilemiyoruz. Muhtemelen ilki doğru olsa da, böyle bir şeyi önermesi bile büyük bir olay. Neticede her yeni gelen oyuncuya yaptığı bir teklif değil. Umuyoruz ki Arda Turan’da tüm bu gelişmeleri Ocak ayından itibaren yüksek performansıyla taçlandırır ve kariyerine sağlam bir şekilde devam edebilir.

Kaynak: cbssports

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir