KOSGEB Nelere Destek Veriyor

966

KOSGEB Nelere Destek Veriyor

KOBİ’lerin ve girişimcilerin en çok tercih ettiği hibe kredi türlerine destek veren KOSGEB üzerinde bulunan binlerde istihdam alanı ile kredi verilmektedir. Bu konuda merak edilen ve herkesin aklında olan acaba kosgeb nelere destek veriyor konusu hakkında sizlere bilgi verelim.

Tarım hizmet alanından, Sanayi alanına, İnşaat alanından Gıda ve birçok alanda hizmet veren KOSGEB’in sunduğu destek programları hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Binlerce iş alanında girişimcilere özel destekler sunarak özel sektörün büyümesine yardımcı olan KOSGEB’in sunduğu bu desteklerden faydalanmak için yapmanız gereken gerekli olan evraklar ile başvuru yapmak olacaktır.

Tanıtım desteği alanında, eleştirme desteği alanında, nitelikli eleman desteği, danışmanlık desteği, yurt içi ve yurt dışı gezi desteği ve de madencilik alanında faaliyet gösteren firmalara destek alanı ve daha sayamadığımız birçok alanda destek veren KOSGEB’in bu konuda merak ettiğiniz sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Girişimci ve KOBİ olarak KOSGEB üzerinden destek almak için resmi sitede yer alan destek alanlarına göz atarak Kosgeb nelere destek veriyor, sizlerde firmanıza gerekli olan devlet desteğini alma fırsatını bulmuş olacaksınız.

kosgeb eğitim

KOSGEB Eğitim Desteği

KOSGEB’den eğitim desteği almak isteyenlerin merak ettiği KOSGEB eğitim desteği hakkında aklınıza takılan soruların cevaplarını sizler için bir araya getirdik.

KOSGEB’den eğitim desteği alacak olan kişilerin ilk yapması geren Eğitim desteği için KOSGEB’e başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Eğitim alanında birçok destek sunan bu kurumun sunduğu hizmet programları hakkında detaylı bilgiyi almak için yapmanız gereken KOSGEB hizmetleri sayfasında bulunan eğitim programlarını incelemeniz yeterli olacaktır.

Gerekli olan evraklar ve şartları sizlere burada açıklayan firmanın sunduğu Eğitim desteği hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi aldıktan sonra sizlerde KOSGEB eğitim desteğinden yararlanma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Uygulamalı Girişimcilik ve İş Birliği Destek programları sayesinde sizlere sunulan bu eğitim programlarının özellikle uygulamalı ve alan eğitimli olan destek programları bulunduğunu ve bu destekleri almak için gerekli şartları yerine getirmeniz gerektiğiniz sizlere açıklamak istiyoruz. Eğitim Desteği konusunda kursiyerlerine 20 Bin TL üst limiti bulunan hibe kredi sunan KOSGEB’in diğer eğitim programları ve de verdiği desteklere site üzerinden ulaşabilirsiniz.

kosgeb proje

KOSGEB Proje Destekleri

KOBİ’lere özel olarak hizmet programları hazırlayan ve girişimcilik ruhu ile iş hayatına atılmak isteyenlere özel olarak hizmetler sunan KOSGEB’in projeleri hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere açıklamak istiyoruz.

İşletmelerin nakit para ihtiyacını çözmek için veya işletmelere sunulan yatırımların daha da artmasını sağlamak için verilen bu proje desteklerinin program süreleri KOSGEB tarafından belirlenmektedir. 3 yıl içerisinde proje desteği sunan KOSGEB’in proje kapsamı içerisinde sunduğu hizmet miktarı ise 150 BİN TL olarak belirlendi.

Girişimcilerin KOSGEB’e özel olarak hazırladığı destek projelerini sunmasından sonra başarılı olan projelere çeşitli destekler vererek bu konuda gelişmesine yardımcı olacak olan KOSGEB’den sizlerde proje desteği almak istiyorsanız yapmanız gereken projeniz ile başvuruda bulunmak olacaktır.

Sunduğunuz projenin KOSGEB tarafından onay görmesi durumunda sizlere gerekli olan kursları verecek olan kurumun sunduğu hibe kredi türlerinden yararlanarak sizlerde girişimcilik alanında faaliyet gösterme şansını yakalamış olacaksınız. Uzun zamandır merak edilen ve binlerce hizmet alanında proje destekleyen KOSGEB’in proje listesine resmi site üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir