İş Kurma Destekleri

884

İş Kurma destekleri

İş kurmak isteyen kadınlara ve erkeklere özel olarak hazırlanan hibe kredi türleri her geçen gün büyüyerek devam ediyor. Son zamanlarda devletin öze sektörü canlandırmak için hazırladığı hizmet programları kapsamında sunduğu hibe kredi türlerine yapılan başvuru sayısı 300 Binden fazla. Bu yüzden sizlerde iş kurmak için yeterli sermayenizin olmadığını düşünüyorsanız bu durum karşısında devletin sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Özelikle son zamanlarda ciddi bir hibe kredi kampanyası başlatan devlet iş kurmak isteyenlere özel olarak 50 Bin TL’ye kadar faizsiz ve geri ödeme planı 3 yıl olan kredi imkanlarını sunmaktadır. Bu durum karşısında sizlerde iş kurmak için gerekli desteği devlet tarafından alabilir ve merak ettiğiniz tüm detayları kurum ve kuruluşların resmi sayfalarından öğrenme fırsatını bulmuş olursunuz.

KOSGEB ve Devletin bazı bakanlıklarının sunduğu iş kurma destekleri hakkında detaylı bilgiyi almak istiyorsanız yapmanız gereken bu iş kurma desteklerinin program sürelerini ve hizmetlerini araştırarak başvuru yapmak olacaktır. 2017 yılı için devletin sunduğu 50 Bin TL faizsiz kredi ve 30 Bin TL hibe kredi türleri KOSGEB tarafından verilmektedir.

kosgeb 150 bin liralık iş kurma destekleri verebiliyor

Genç Girişimcilere Hibe

Devletin gençlere özel olarak hazırladığı girişimcilik paketleri gençler tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Hemen hemen her hizmet alanında gençlerin girişimcilik ruhunu ortaya çıkartmak adına sunduğu hizmetlerin başında gelen hibe kredi türlerinden gençlerin faydalanması için 150 Bin TL’y kadar faizsiz kredi hibe imkanları sunulmaktadır.

KOSGEB ve birçok kurum tarafından gençlere özel olarak sunulan bu hibe kredi türlerinden haber almak için yapmanız gereken kurumların gençlere özel olarak sunduğu bu kampanyaları ve hibe kredi türlerini sitemizden takip etmeniz yeterli olacaktır.

KOSGEB’in 50 Bin TL faizsiz kredi ve 30 Bin TL geri ödemesiz hibe kredi türleri hakkında bilgi almak için yapmanız gereken kurumların resmi sitelerinden detayları öğrenmeniz gerekmektedir. Özellikle hizmet alanlarında faaliyet göstermek isteyen genç girişimcilerin sunacağı projeler kapsamında hibe kredi vererek gençleri bu alanda teşvik etmek isteyen devlet kurumlarının sunduğu bu hizmet programlarından yararlanmak için çeşitli kriterleri yerine getirmeniz yeterli olacaktır. Bu yüzden genç girişimcilere hibe verilen kredi türleri arasında KOSGBE ve Devletin diğer kurumlarının sayfalarını takip etmek yeterli olacaktır.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir