Instagram’ın Ön Ayakları Olmadan Yaşayan Ünlü Kedisiyle Tanışın

2075

Ve karşınızda Instagram’ın en ünlü ve en özel kedilerinden biri olan Lil’ Bunny Sue Roux. Bu güzeller güzeli kedinin sadece iki ayağının olması onun internetin en meşhur kedilerden biri olmasını engelleyememiş, şimdilerde her hareketini instagram üzerinden yaklaşık 150 bin kişi takip etmekte ve bu sayı giderek de artıyor.

Doğuştan ön ayakları olmayan Roux eski sahibi tarafından tam olarak bu nedenle bir barınağa bırakılmış. Ancak şansı yaver gitmiş olacak ki, barınak yetkilileri bu sevimli arkadaşın sahiplendirilebilmesi için özel olarak çalışmaya başlamış.

Bu sahiplendirme çalışmaları nihayet bir sonuca ulaşmış ve New Orleans’taki bir hayvan kliniğinde çalışan laboratuvar teknisyeni Jackie Akey sevimli dostumuzu evine almaya karar vermiş. Mail’inde fotoğrafını gördüğü an tabir-i caizse ilk görüşte aşk yaşadığını belirten Akey; kanguru, tavşan ve T-Rex birleşimi gibi olduğunu düşündüğü sevimli kedisiyle gurur duyduğunu söylemiş.

What Roux lacks in the leg department, she makes up for with her big voice at mealtimes! ???

A video posted by Roux! ? (@lilbunnysueroux) on

Ön ayakları olmayan bir kedinin hayatının biraz zor olabileceğini tahmin etmek pek güç değil, ancak Roux için durum pek öyle gözükmüyor. Durumuna göre oldukça rahat bir hayat süren Roux, hem sahiplerini hem de takipçilerini her seferinde etkilemeye devam ediyor.

Roux showing off her jumping skills! ✨

A video posted by Roux! ? (@lilbunnysueroux) on

Kedilerin asıl güçlerini arka ayaklarından aldığını söyleyen Akey’nin eşi Curtis “Roux da arka ayaklarını çok iyi kullanıyor, böylece etrafta tavşan gibi hoplayıp zıplayarak dolaşıyor. Zaten ismindeki Bunny kelimesi de buradan geliyor.” diyor. Tavşan gibi dolaştığı anlardan birini şuradan görebilirsiniz:

Roux evdeki tek hayvan da değil, Panda adındaki bir tavşan arkadaşı bulunmakta. İkili oldukça uyum içerisinde. Ne diyelim, bu sevgili dostumuzun azmi gerçekten görülmeye değer. Son olarak eklemek gerekiyor ki; siz siz olun, sırf engeli olduğu için veya sırf çirkin olduğunu düşündüğünüz için bir hayvanı sokağa mahkum etmeyin, sevmemezlik yapmayın. Hayvan sevginiz asla hayvanın güzel olup olmaması kriterine bağlı olmasın. Her hayvan güzeldir, yeter ki gerçekten sevmesini bilin.

Bunny buddies. ???

A photo posted by Roux! ? (@lilbunnysueroux) on

Shower curtains are fun! ? ••• #lookatthosegams

A video posted by Roux! ? (@lilbunnysueroux) on

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir