House MD’de Rol Almış 11 Ünlü

2346

2012 Mayıs’ında herkesi şaşırtan bir şekilde final yapan huysuz, ukala doktor House’u ve çevresini anlatan dizi 8 sezon sürmüştü. Peki bu 8 sezon boyunca hangi ünlüler konuk oyuncu olarak rol almış bakalım.

#1 Sam Trammell

True Blood’daki Sam Merlotte karakterini oynayan Trammel, House’un 1. sezon 4. bölümünde Ethan Hartig karakterini canlandırmıştır.

sam trammell house

#2 Dominic Purcell

1. sezon 7. bölümde Ed Snow rolüyle karşımıza çıkan Dominic Purcell aslında çok tanıdık bir isim. Equlibrium’daki kısa rolüyle Blade: Trinity’le kendisini gösterme fırsatı bulmuş ve birçoğumuzun aklına Prison Break’teki Lincoln olarak aklımıza kazındı.

dominic purcell house md

#3 Carmen Electra

44 yaşındaki Carmen Electra’nın adının duyulmasını sağlayan şey Playboy dergisine verdiği pozlardı; Dennis Rodman’la olan ilişkisi de medyada bolca yer bulmuştu. Korkunç bir film, İşte spartalılar gibi pek başarılı sayılmayan yapımlarda da rol almış. 1. Sezon 21. bölümde kendisi yani Carmen Electra rolüyle karşımıza çıktı.

carmen electra house

#4 Elle Fanning

Henüz 17 yaşında olmasına rağmen Benjamin Button’ın tuhaf hikayesi, Trumbo, Malefiz, Super 8, Deja Vu gibi filmlerde küçük yaşlarından itibaren oynamıştır ki House’un 2.sezon 11.bölümünde canlandırdığı Stella Dalton karayerini de de 7 yaşındayken oynamış.

elle_fanning_house11

#5 Jeremy Renner

4. sezon 9. bölümde Jimmy Quidd rolünde oynayan aktörü son zamanlarda adını sık sık duyduğumuz Avengers serisinden tanıyoruz, evet kendisi Hawkeye.

jeremy renner house

#6 Fred Durst

Limp Bizkit grubunun vokalisti de 4. sezon 15. bölümde House’ta barmen olarak rol almıştır.

fred durst house

#7 Judy Greer

Jurassic Park, Ant Man gibi bilim kurgu filmlerinde ve Two and a Half men dizisinde oynamasının yanı sıra Archer adlı yetişkin çizgi filminde Cherlene karakterini seslendirmektedir. Kendisini 5. sezon 18. bölümde Morgan West olarak görüyoruz.

judy-greer-house

#8 Laura Prepon

Orange Is the New Black dizisindeki başarılı oyunculuğuyla ilgileri üzerinde toplayan Laura Prepon 6. sezon 14. bölümde Frankie rolünü canlandırmıştı.

laura prepon house

 

#9 Alyson Stoner

Step up gibi gençlik filmlerinde oynamış olan genç Alyson aynı zamanda Phineas and Ferb (Fines ve Förb) çizgi filminde Isabella karakterini seslendirmiş. Kendisini 7. sezon 2. bölümde Della karakteriyle izledik.

alyson stoner house

#10 Wentworth Miller

Hafızalarda karizmatik ve dahi mühendis Michael Scofield olarak kalan Wentworth Miller Resident Evil ve Underworld gibi fantastik,bilim kurgu türü filmlerde de mütevazi sayılabilecek rolleri oynamış. House’ta da Benjamin Byrd karakteriyle 8. sezon 3.bölümde izleyebilirsiniz ve ayrıca kendisini Dominic Purcell ile Legends Of Tomorrow adlı dizide de izleyebilirsiniz.

wenworth miller house

#11 Michael B. Jordan

Creed filmindeki oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Michael B. Jordan’ı 8.sezonun 14.bölümünde Will Westwood karakteriyle izledik.

michael-b-jordan-house-md

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir