Havayolu Şirketi Kediye Sahip Çıktı, Üstüne Üstlük Kimlik Çıkardı

1798

Kanada’da Alberta’nın kuzeyinde bulunan Fort McMurray adlı bölgede 100,000’den fazla insanın evini terk etmesine sebep olan orman yangını ailelerin tahliye olmasına, hayvanların bölgelerini terk etmesine, birçok havayolu şirketinin uçuş seferlerinin aksamasına sebep oldu. Kesinlikle alışılmadık bir durum olan ve aşağıda resim ile sizlere aktaracağımız bu hali empati kurarak bir de siz düşünün. 🙂

Üzgün bir şekilde aktaracağımız, geçen hafta gerçekleşen ve Krystal Scott’un ailesi Meow Meow isimli kedisi ile Kuzey Kanadalı Uçuş Operatör’ü adlı şirket ile tahliye edildi. Ailenin hanımı aynı zamanda hamile olduğundan dolayı çektikleri sıkıntılar da göz ardı edilmemelidir. Ailenin haber spikerine verdiği röportajda uçuşun oldukça heyecanlı olduğunu bir o kadar da bu durumdan bunaldıklarını ve havayolu şirketinin ne kadar iyiliksever olduğunu, yakından ilgilendiklerini dile getirdi.

Ailenin küçük üyesi olan Meow Meow Kuzey Kanadalı havayolu şirketinin ofisinde birkaç günlüğüne mahsus barındı. Kuzey Kanadalı Havayolu Şirketi sözcüsünün söylediklerine göre, bu küçük kedi bir nevi bulunduğu ofisin küçük üyesi olmuş.

meow meow

Hatta bununla kalmayıp bulunduğu ofisin çalışanları Meow Meow isimli bu küçük tatlı kediye küçük bir kimlik çıkartıp, boynuna asmışlar.

ıd card with meow meow

Meow Meow isimli bu tatlı hayvancık Facebook’ta Scott ve onun ailesi ile fenomen olmuş durumda. Bununla birlikte Kuzey Kanadalı Havayolu Şirketi’nin attığı tweetlerle de Meow Meow’u görmekteyiz. Gözüktüğü gibi baya halinden memnun olan kediciğin gerçek ailesini özleyip özlemediği de birazcık çelişkili.

meowmeow ofis

Bazen örnek alınması durumlardan birisi olan bu görmüş olduğumuz olayda, gayet güzel bir hareket olmuş. Kendi kendimize bir düşünsek, acaba bizim ülkemizin havayolu şirketleri de böyle örnek bir harekette bulunabilirler mi?

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir