Hande Erçel Hayranları Dikkat: Sanatçıdan Samimi İtiraflar Ve Hakkında Bilinmeyenler!

5514

Son zamanlarda yıldızı parlayan ünlülerden Hande Erçel, Güneşin Kızları dizisiyle kendini baya sevdirmişe benziyor. Sevgilisi, özel hayatı ve daha yaşamına dair her şeyle merak edilen taze oyuncu mikrofonlara konuştu. İlk kez bir dergi için objektif karşısına geçen oyuncu hakkında bilinmeyenler sizlerle…

#1 Grazia’ya poz veren genç oyuncu, kariyeriyle ilgili soruları da yanıtladı.

Miss Civilization of the World güzellik yarışmasında dünya ikincisi olan Erçel, her zaman oyunculuğun peşinde olduğunu söyledi.

herkesin-dilinde-olan-genc-oyuncu-hande-ercel-7442206_4351_m

1_hd1 558d3b7be50aa919d098f83e

 

#2 Mimar Sinan Güzel Sanatlar’da Geleneksel Türk Sanatları okuyan oyuncu, yoğun iş temposu nedeniyle okulu donduracağını açıkladı.

Genç oyuncu, “Doğrusu okul gitmiyor. Sanırım donduracağım. Bölümümü çok seviyorum ama o kadar yoğun geçiyor ki. Tam konsantre olmak istiyorum” dedi.

Hande-Erçel-Fotoğrafları hande-ercel-121229GS

 

#3 Hande Erçel, “Sinemada hayalindeki rol nedir?” sorusuna ise “Hikayesi oldukça derin olan sağır ve dilsiz bir kadını canlandırmayı çok isterim” yanıtını verdi.

5_hd1

 

#4 Hande Erçel, dizideki partneri Tolga Sarıtaş hakkında şunları söyledi:

“Çok yakın arkadaşız ve Tolga’dan çok şey öğreniyorum. İki karakterin arasındaki ilişki beni de büyülüyor. Ali ve Selin birbirlerine âşık, ben de onlara âşığım!”

4_hd1

 

#5 1993 İzmir doğumlu olan Erçel, oyunculuğa “çılgın dershane” filmindeki Meryem karakteriyle atılmış.

3_hd1

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir