Halil Sezai Silifke’de “İsyan” Dedirtti

512

Mersin‘in Silifke ilçesinde düzenlenen 44. Uluslararası Müzik ve Folklor Festivali’nde konser veren Halil Sezai binlerce hayranı ile birlikte “İsyan” şarkısını söyledi. Festivalin 2. gününde sahne alan Halil Sezai, konserine başlamadan önce kendisine ikram edilen meşhur Silifke yoğurdundan da tattı. Ardından sahneye çıkan Halil Sezai birbirinden güzel şarkılarını seslendirirken, ayrıca binlerce hayranı ile birlikte “İsyan” adlı şarkısını seslendirdi.

Silifke’de böyle bir konser vermekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Halil Sezai, böylesine havası, suyu ve insanı güzel Silifke’de konser vermekten çok büyük keyif aldığını söyledi. Halil Sezai, kendisini ve ekibini hayranlarıyla buluşturan belediye başkanına da ayrıca teşekkür etti. Konserde yaklaşık 2 saat sahnede kalan Halil Sezai, Silifkeli müzikseverlere müzik dolu bir gece yaşatarak sevilen şarkılarını seslendirdi.

Konserin sona ermesinin ardından Halil Sezai’ye günün anısına plaket ve çiçek veren Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut da değerli sanatçıları ilçelerinde ağırlamaktan büyük gurur duyduklarını ifade ederek, başarılarının devamını diledi.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir