Google Ödüllü Anketler Uygulaması Türk Kullanıcılara Da Sunuldu

611

Değişik konularda kullanıcılara yorumlarını ve geri bildirimlerini anketler yoluyla paylaşma olanağı sağlayan “Google Ödüllü Anketler Uygulaması” (Google Opinion Rewards) Türkiye’de de kullanıma sunuldu. Uygulama ile paylaşılan kısa anket soruları cevapları kullanıcılara Google Play mağazasında geçerli olmak üzere kredi kazandıracak.

Türkiye’de de kullanıma sunulan Google Ödüllü Anketler Uygulaması sayesinde kullanıcılar kısa anket sorularını cevaplayarak kazandıkları kredileri Google Play mağazasında istedikleri uygulama, oyun, kitap ve filmleri satın almak için kullanabilecekler. Kullanıcılar yanıtladıkları her anket başına 3 TL ye ulaşan miktarda Google Play kredisi kazanacaklar.

Google Ödüllü Anketler Uygulaması’nda kullanıcılar kendileri için uygun bir anket olduğunda bir bildirimle haberdar edilecek. Tamamı Google Surveys kullanıcıları tarafından hazırlanmış olan bu anketler fikir yoklamalarından ürün, otel ya da konum tabanlı satıcı değerlendirilmelerine kadar çok çeşitli alanlarda olabiliyor. Aksi belirtilmediği sürece anketlerin başlangıcında tüm verilen yanıtlar anonim olarak ve toplu bir şekilde kullanılıyor.

Uygulamayı kullananlar yanıtladıkları her anket başına 3 TL’ye varan tutarda Google Play kredisi kazanabiliyor. Ancak bu kazanılan krediler sadece Google Play mağazasında geçerli.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir