Genç oyuncu Büşra Ayaydın tesettüre girdi Büşra Ayaydın kimdir

6466

Ateş filmin galasına başı kapalı olarak katılan Büşra Ayaydın, sosyal medyada dikkat çekti. Ve bir anda ilgi odağı oldu. Genç oyuncu Ayaydın’ın kapanmasını film gereği sananları şaşırtan açıklamalarda bulundu. Türkiye Gazetesi’den Talip Karakaş’ın haberiyle bir anda sosyal medyada dikkatleri üzerine çeken Büşra Ayaydın, neden kapandığına dair soruyu cevapladı. Ayaydın “Bunun filmle hiçbir alakası yok. Çekimler çok önceden bitmişti zaten. Aslında küçüklükten beri kapanmak istiyordum. Sektöre çok küçük yaşlarda girdiğim için hayatım kendiliğinden şekil aldı. Yaşım ilerledikçe hayatı, kendimi sorgulamaya başladım. Ailem muhafazakâr değil fakat bu kararımı verirken en büyük destekçim onlardı. Çevremden olumsuz tepki almadım. Önceden çok sabırsızdım. Sabretmeyi, şükretmeyi öğrendim. Yeni mottom, ‘Rızkımı veren Hüdadır, kula minnet eylemem’ oldu. Allah’a hep dua ediyorum. Kararımdan da kesinlik dönüş yok” açıklamasında bulundu.

busra-ayaydin-5454976631

Büşra Ayaydın, Ateş filminde istemediği birisiyle evlendirilmeye çalışan Aleyna karakterini oynuyor. Film eleştirmenlerine göre Aleyna karakterini oynayan genç oyuncu tam not aldı.

BÜŞRA AYAYDIN KİMDİR, HANGİ PROJELERDE YER ALMIŞTIR?
busra-ayaydin-kimdir-54875466544

Büşra Ayaydın 1994 yılında Ankara’da doğdu. 8 yaşında kameralarının karşısına geçen Büşra Ayaydın’ın oynadığı ilk rol, efsane dizi olan Kurtlar Vadisi’nin Çakır’ı, Süleyman Çakır’ın kızı Selvi Çakır rolü oldu. Kurtlar Vadisi’yle televizyon dünyasına merhaba diyen genç oyuncunun yıldızı küçük yaşta parlamaya başladı. 2006 yılında Hatırla Sevgili dizisinde Işık Ünsal karakterini canlandıran Ayaydın, dikkatleri gene üzerine çekti. Birkaç projede de yer alan Büşra Ayaydın’ın oyunculuk performansı son derece iyi bulan televizyon-film eleştirmenleri, ilerideki projelerde önemli bir yerde olacağı kanaatindeler.

Birçok oyuncunun boyunu merak eden internet kullanıcılarına hatırlatma: Büşra Ayaydın’ın boyu 1.70

Büşra Ayaydın’ın oynadığı diziler

2011 , Canan , Yönetmen:Bahadır İnce , Fox TV
2008 , Derman , Yönetmen: Sibel Kocataş , Rol: Gökçe
2006-2007 , Hatırla Sevgili , Yönetmen: Ümmü Burhan , Rol: Işık Ünsal (Gürsoy)
2004 , En İyi Arkadaşım , Yönetmen: Hamdi Alkan , Rol: Cimcime
2004 , Mavi Rüya , Yönetmen: Cemile Kırmızı Karadaş
2003-2004-2005 , Kurtlar Vadisi , Yönetmen: Serdar Akar , Rol: Selvi Çakır

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir