Game Of Thrones’un Boyama Kitabı Geliyor

4422

Dünyada bu senenin özellikle kadınlar arasında en gözde trendi ne derseniz şüphesiz yetişkinler için boyama kitabı ilk sırayı alacaktır. Ülkemizde de yetişkinler için boyama kitabı oldukça revaçta.  Esrarengiz Bahçe, Gizemli Orman, Dört Mevsim, Renklerin Senfonisi plajda, parklarda hatta iş yerlerinde bile bir çok kadının elinde görebileceğiniz kitaplar.

Boyama kitabi

Kitapların bu kadar fenomen haline gelmesi de bir çok yazarı için yeni fırsatlar oluşturdu. İngiltere’nin en büyük gazetelerinden The Guardian’ın haberine göre Alex’s Adventures in Numberland gibi İngiltere’nin popüler matematik kitaplarının Yazarı Alex Bellos boyama kitaplarına yeni bir akım getirecek gibi duruyor. Bellos insanların matematik bilgisini ve becerinisini geliştirecek boyama kitapları üzerinde çalışmaya başlamış.

İngiltere’nin ünlü bir yayınevi olan Penguin Random House ise Oz Büyücüsü, Alice Harikalar diyarında gibi kitapların yetişkinler için olan boyama kitabı versiyonlarını hazırlamaya başlamış.

boyama 2

Hatta söylentiye göre yeni kitabını yazmak için dizi senaryosuyla bile uğraşmayacağını açıklayan George RR Martin ‘de Game of Thrones serisi için bir boyama kitabı hazırlıyormuş.

Haberlere bakılırsa boyama çılgınlığı önümüzdeki bir kaç sene daha devam edecek gibi duruyor. Eğer sizler de hala herhangi bir boyama kitabı almadıysanız en kısa süre de kendinize bir tane edinin. Renklerle boğuşurken günün stresinden nasıl uzaklaştığınıza inanamayacaksınız.

Kaynak

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir