Game Of Thrones için 2.5 Gün Tatil

1307

Dünyayı kasıp kavuran, Game Of Thrones dizisinin yeni bölümlerinin yayınlanmasına günler kala İngiltere’den ilginç bir haber geldi. İngiltere’deki Rehabstudio şirketinden çalışanlarına Game Of Thrones tatili. Şirket yetkilileri, çalışanları tarafından izlenen dizi için 2.5 gün tatil ilan etti.

GAME OF THRONES’DA JON SNOW BİLMECESİ

Dizinin 6’ıncı sezonu 24 Nisan 2016’da yayınlanacak. Diziyi izleyenlerin aklında kalan tek soru: Jon Snow yaşıyor mu? 5. sezonda Jon Snow birçok bıçak darbesi alarak yere düştü ve Jon Snow için hayat o bölümde durdu. Romana göre Jon Snow ölüyor ve başka bir karakterle tekrardan olaylar içinde oluyor. Lakin Jon Snow’u canlandıran Kit Harington, diziden ayrıldığını açıklamıştı. Kit Harington diziden ayrılmadan önce “diziden çıktıktan sonra ilk işim saçlarımı kesmek” açıklamasında bulunmasına rağmen, Wimbledon tenis turnuvasında görülen Harington, saçlarını kestirmeme “acaba” sorusunu akla getirdi.

jon-snow-hbo-658HBO Jon Snow’un akıbeti için öyle bir poster hazırladı ki, izleyiciler bu bilmecenin sadece 6. sezonda çözüleceği inancında. Kit Harington diziden ayrıldığını açıkladı, dizinin yönetmeni Jon Snow’un öldüğünü söyledi, HBO ise Game Of Trones Posteri’nde Jon Snow’un fotoğrafını paylaştı.

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir