Game Of Thrones 7. Sezonunda Sürprizler Yaşanacak

543

Game of Thrones 7. sezon

Fenomen TV dizisi Game of Thrones için 7. sezonu hakkında açıklamalar yapan oyuncular, temponun yeni sezonda yükseleceği haberini verdiler. Televizyon dizileri arasında izlenme rekorları kıran dünyaca ünlü Game of Thrones dizisi 7. sezon için geri sayıma başladı. Yeni sezon ile ilgili gelen ilk haberlere göre, kuralların geçerli olmadığı bir sezon izleyiciyi bekliyor. Birkaç ay sonra yayınlanacak olan yeni sezonun hikâyesi bilinmemekle birlikte, dizinin oyuncuları 16 Temmuz’da başlayacak 7. sezon için açıklamalarda bulundu. Buna göre, son sezona yeni bir ivme kazandırmak üzere bu sezonun geçmiş sezonlara göre çok daha hızlı geçeceği konuşuluyor.

Bir röportaj veren Nikolay Coster-Waldau ise, “Sanki farklı bir tempoda oynamış gibi hissediyorum. Her şey alışkın olduğumdan daha çabuk oldu… Normalde bir sezon süren birçok şey şimdi bir bölümde geçiyor” diyerek, tavan yapan heyecanı farklı bir boyuta taşıdı.

 

Dizinin bu güne kadar gösterime giren sezonlarında toplam 10 bölüm bulunuyordu. Bu seneki yeni sezonda ise bölüm sayısının 7 olacağı belirtilirken, her şeyin hızlandırılacağı söyleniyor. Dizinin Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington da “Bu sezon sonuna doğru hızlanmaya başladığı için bir sürü şey çarpışıyor ve her şey Game of Thrones’ta gördüğünüzden çok daha hızlı gerçekleşiyor. Bu çok farklı. Herkes alıştı. Oldukça heyecan verici” şeklinde konuştu.

Dizi sorumlularından David Beniof ise verdiği röportajda ”Uzun süredir gelecek savaşlar hakkında konuşuyorduk. Şey, bu savaş neredeyse burada. Bu yüzden hikâye anlatımı çalışmalarımızı acele ettirmeden yapmanın bir yolunu bulmaya çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

Game of Thrones 8. sezon

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir