Filmin Yönetmeni Açıkladı: John Wick 3 Geliyor!

673

Kısa süre içerisinde sinema dünyasının en çok ilgi duyulan ve sevilen serileri arasında yer alan John Wick filmi yakın bir gelecekte 3. bölümüyle karşımıza gelecek. Sinemaseverlerin merakla beklediği John Wick 3 hakkındaki ilk ayrıntılar filmin yönetmeni Chad Stahelski tarafından paylaşıldı.

Bilindiği gibi Keanu Reeves‘in başrolde oynadığı John Wick karakteri kısa sürede beğenilmişti. Serinin ilk filminin gişe hasılatında da etkisini gösteren bu başarı sayesinde bu sene vizyona giren John Wick: Chapter 2 sinemaseverlerle buluşmuştu. Üstelik henüz ikinci film vizyona girmeden John Wick 3’ün de geleceği haberleri yayılmıştı.

Aradan geçen süre boyunca büyük merak uyandıran serinin son filmine ilişkin ayrıntılar da netleşmeye başladı. Filmin yönetmeni Chad Stahelski tarafından verilen röportajda senaryo yazım sürecinden çekimlerin ne zaman başlanacağı ve yönetmenliğe devam edip etmeyeceği ile ilgili bilgiler verildi. İlk olarak şu an için senaryo yazımının ortasında olduklarını belirten Stahelski, senaryo yazım hızlarını dikkate alarak senaryonun tamamlanmasının ancak yılsonunda mümkün olabileceğini aktardı. Bu bilgi ise; John Wick 3’ün çekimlerine 2018 yılında başlayabileceğini işaret ediyor. Bu aralar senaryo ile ilgilenen yönetmen Stahelski’nin üçüncü defa yönetmenlik koltuğuna oturup oturmayacağı ise şimdilik belli değil. Başka bir filmi için kamera arkasına geçecek olan Chad Stahelski, programının örtüşmesi halinde John Wick 3’ün yönetmenliğini de üstlenmek istediğini açık bir şekilde dile getirdi.

John Wick’in geçmişine ilişkin yeni ayrıntıların yer alacağı ve kahramanın hayatta kalma mücadelesine tanık olacağımız serinin üçüncü filminin hangi tarihte vizyona gireceği ise şimdilik belli değil. John Wick filminin ilk bölümü 2014 yılında vizyona girmiş ve sinemaseverler tarafından büyük beğeni kazanarak dünya genelinde 88,7 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. Olumlu eleştiriler yapılan filmin John Wick 2 bölümü bu sene sinemaseverler ile buluştu. Aynı şekilde ilk filminin ardından bu bölüm de umutları boşa çıkarmayarak 166,8 milyon dolar gişe hasılatı elde etmeyi başardı.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir