Film İzlerken Olmazsa Olmazlarımız

4971

Yorgun ve yoğun iş temposundan sıyrıldıktan sonra, her insanın rahatlamaya ihtiyacı oluyor. Bazıları spor ile bazıları arkadaşları ile buluşarak bazıları ise evde film izleyerek atıyor bu yorgunluğunu.

Her gün vizyona yeni bir film girmesi sebebiyle film havuzuda dolmakta. İstediğiniz her tarzda, keyfinize göre film izlemeniz mümkün. Hele ki internet üzerinden indirme kolaylığı ile, evinizde rahat film izlemeniz mümkün.

Evet, uzanarak film izlemek bir keyif ama bu durumu daha da keyiflendirecek, kimsenin hayır diyemeyeceği maddeleri sıraladık..

#1 Hem vücudu dinlendirmek, hem de film keyfi yapmak

Eğer film izlemek sizin için sadece keyif ve uykuya geçiş değilse, bir tutkuysa ve imkanınız var ise içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir ev sinemasını tavsiye ederiz..

film-sonbisey

#2 Moraliniz bozuksa ve komedi tarzı filmin yanında, arkadaşınız

Her gün aynı modda olacağız diye bir durum yok. İş stresi, ilişkilerimizin git gellerinin yanında sizi keyiflendirecek ve birlikte gülmek isteyeceğiniz arkadaşlarınızla birlikte film izleyin.

film-izle-sonbisey

#3 Aburcubursuz asla

Her şey tamam ancak öle boş boş film izlemek olmaz, hele ki keyifçi insanlar için asla. En sevdiğiniz aburcubur ve yemekleri sipariş etmenin vakti geldi..

filmizlemek-sonbisey

#4 Hele ki popcornsuz katiyen oturmayın o koltuğa

Öyle bir gelenek ki, yıllardır film diyince akıla popcorn, popcorn diyince de film gelmemesi imkansız. Tamam kabul başka zamanlarda popcorn yemeyi seviyoruz ama film keyfiyle birlikte tadı bambaşka, daha tuzlu ve çıtır çıtır oluyor..

patlamis_misir_sanilandan_daha_saglikli_h77615

#5 Kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmeyin, onlarda keyif yapmayı seviyor

Hayvanlarında keyifçi varlıklar olduğunu, aynı familyanın farklı cinsleri olduğumuzdan sebep, anlaşılır bir durum olduğunu biliyoruz.

filmizlemek-sonbisey

#6 Kış aylarının vazgeçilmezi battaniyeyi unutmak olmaz

Yaz hariç her ay için kullanılabilecek, kendinizi daha iyi hissetmek ve üşümemek için battaniye de olmazsa olmazlar arasında. Popcorn gibi battaniye de evde film izlemek denilince akıla gelen yegane maddelerden biri..

filmizlemek-sonbisey

#7 Ve herşeyinizi paylaşmayı sevdiğiniz, sevgilinizle film keyfini de paylaşabilirsiniz

Bazı insanlar hayranı oldukları filmleri belirli aralıklarla izlerler ve sevdikleri kişilerle paylaşmak isterler. Onunla tekrardan aynı filmi izlemek ve bir şey daha paylaşmak bambaşka bir keyif tabii ki..

film-izlemek-onedio

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir