Film İzlerken Erkeklerin İçten İçe Kıskandığı 10 Karizmatik Aktör

3090

Sevdiceğinizle film izlemeye karar verdiniz. Ortamı hazırladınız, sıra film seçmeye geldi. Nur yüzlünüz size bir film önerdi. “Bir saniye hayatım, karnıma ağrı girdi” diyerek tuvalete koşuyorsunuz ve hemen filmin oyuncu kadrosunu kontrol ediyorsunuz. Seçilmesi için önerilen film aşağıdaki aktörlerden herhangi birini içeriyorsa “Ya balböceğim geçen Kemal izlemiş o filmi de çok kötüymüş ehe mehe” diye geçiştiriyorsunuz. Bahaneler değişiklik gösterebilir.

Aşağıdaki liste tamamen kişiye özgün kıskançlık duyguları baz alınarak hazırlanmıştır. Aktör sayısı çoğaltılabilir elbette, ama erkek cinsi olarak çoğaltmak yerine azaltmayı hedeflemeliyiz değil mi dostlar?

#1 Tom Hardy

1377318525267815

Son yılların yükselen yıldızlarından. Sadece görünüşüyle değil oyunculuğuyla da dikkat çekmekte. Locke filmindeki performansına ayrıca parantez açmak gerek.

Sağdaki eleman kendisi. Ayrıca ne kıskanacağız be! Peh! Köpek güzelmiş ama.

#2 Christian Bale

tumblr_o3ky8lRGYH1u8rmt8o1_500

Daha çocukken sektöre adım attı. Biz öğretmen korkusundan tuvalet için izin isteyemeyip altımıza işediğimiz yaşta iken kendisi Spielberg ile çalıştı. Batman rolüyle aldı yürüdü.

O kazağı üstün çıplak giyersen yakar seni Chris. Feci batar. Yapma.

#3 Johnny Depp

141d58e11d078814099b7b554132282f

Yılların karizması. İlginç rollerin adamı. Tim Burton’la ortaklığından çıkan işler ayrı güzel. İyi gitar çalar, sesi de fena sayılmaz. Edward Scissorhands ve Ed Wood’da döktürür.

Sigara içen pis bir herif işte. Ağzı da kül tablası gibi kokar kesin. Olmamış, çık!

#4 Ryan Gosling

edfef18c9c3a41b1c6dcef595bdd9b87

The Notebook, Stay, Driver, Ides of March… Son 10 yılın en başarılı oyuncularından. Kendini de sürekli geliştirmekte, durduramıyoruz.

O sevimli bakışların bize sökmez arkadaş. Ayrıca çaktırmadan kulağını kaşıyorsun fark etmedik sanma.

#5 Gerard Butler

4561_content_butler-3

Önce Sparta’da elçiyi tepikledi, sonra P.S. I Love You’da romantizmin zirvesine çıktı. Hem aksiyon hem de duygusal içerikli filmlere yakışıyor.

İşte bu karizma hep arabadan. Çek arabayı altından geriye ne kalır ki?

#6 Robert Downey Jr.

downey8

Ne acıdır ki yeni nesil bu adamı Iron Man ile tanıdı. Less Than Zero, Chaplin ve Fur iyi filmlerinden. Uyuşturucu nedeniyle bir dönem hapse de giren Robert, 2000’lerin en çok kazanan oyuncularından oldu.

İyi toparladın Rob, bir de koltukta ters oturmasan… Ayrıca belin açık, hep soğuk girer aralardan.

#7 Javier Bardem

tumblr_m0778jKlQP1qlrx3zo1_500

İspanya doğumlu, Penelope Cruz ile evli. İlk çıkışını Jamon Jamon filmi ile yaptı, Penelope Cruz ile evli. En iyi performansı ötenazi isteyen bir hastayı canlandırdığı Mar Adentro filmindeydi, Penelope Cruz ile evli.

Kesinlikle kıskanılacak bir durumu yok bizce, Penelope Cruz ile evli olduğunu belirtmiş miydik?

#8 Keanu Reeves

keanu (2)

Acıların çocuğu. Bu kadar dert tasa arasından kendisine bir yol çizebilmiş saygı duyulası insan. Mütevazi hayatı ve yardımseverliği cabası. Büyük adam vesselam.

Knock Knock neydi öyle Keanu? Yakıştı mı hiç sana?

#9 Leonardo DiCaprio

tumblr_mw35zzJtJN1qlrx3zo1_1280

Daha ufacıkken girdi sektöre, Poison Ivy’de şöyle bir göründü, What’s Eating Gilbert Grape’de engelli rolüyle coştu. Sonra -adı batasıca- Titanic geldi. Aldı yürüdü ondan sonra zaten.

Bi Oscar’ın eksikti zaten Leonardo. Nereden vuralım biz şimdi sana?

#10 Jake Gyllenhaal

jake-gyllenhaal-july-2015-esquire8

Anlayabilmek için canımızı dişimize taktığımız Donnie Darko’dan önce October Sky’da hayal gücünün önemini vurmuştu yüzümüze. Enemy filmindeki performansı en iyilerindendir.

100 kişiye sorduk, klavyeye bakmadan soyadını yazabilen bir kişi bile çıkmadı Jake. Neyini kıskanalım?

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir