En Pahalı 7 Araba Jantı

5182

Herkes bir arabasının olmasını ister, güzel araba hayalleri kurar ve kimisi de hayallerini gerçeğe dönüştürür. Ama en çok kararsız kaldığımız konulardan birisi aracımıza hangi jantı almamız gerektiğidir. Bugün dünyada en pahalı 7 jant modelini sizlere sunacağım.

#1 Ace Executive Black

Ace Executive Black

Lüx sedan tipi araçlarda, spor araçlarda ve kamyonlarda kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu araç jantları yüksek kalitede el işçiliği ile dizayn edilmiştir. En pahalı 7 jant listemizde en ucuz olan bu jantlar günümüz dolar kuruna göre yaklaşık olarak 4,120 Türk lirasıdır.

#2 Dub

dub

Dub, birkaç market öncüsü tarafından tercih edilen ve gösteriş amaçlı kullanılan bu jantlar özellikle krom veya mat siyah olarak tercih edilmektedir. Lüx sedan tarzı araçlara, lüx kamyonlara veya spor araçlara takılan bu jantların boyutları kişinin isteğine göre değişmektedir. Fiyatı ise yaklaşık olarak 5,100 Türk lirasıdır.

#3 Vossen

vossen

Dünya’da oldukça kalifiyeli bir isme sahip olan bu jant, çoğu spor araç sahibi tarafından da tercih edilmektedir. En çok replikası olan jantlardan birisi olmakla beraber oldukça gösterişli ve özel bir jant çeşididir. Yaklaşık fiyatı ise 7,500 Türk lirasıdır.

#4 Asanti

asanti_newwheel_22x10-1310-798-00-10001

Oldukça güçlü ve yüksek kalitede olan bu jantlar genellikle lüx SUV tarzı araçlarda kullanılmaktadır. Günümüz fiyatı 10,500 Türk lirasıdır.

#5 GFG

gfg-forged-cliff-black-center-chrome-lip-wheels-01-1000x1000

Üst düzey performans aracı olan bu jantlar egzotik süper araçlarda görünmektedir. GFG, performans ve modifiyenin en güzel kombinasyonlarından birisidir. Günümüz fiyatı 11,400 Türk lirasıdır.

#6 Lexani Forged

#6 Lexani Forged

Düşük ağırlıkta üretilen bu alaşım jantlar, oldukça hafif, füturistik ve bir o kadar da pahalıdır. Bu jantı üreten firma 1996’dan beri sektörde zirvededir. Günümüz fiyatı 12,000 Türk lirasıdır.

#7 Nutek

nutek

Nutek jantlar, Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilir ve özel sahibi tarafından tasarlanır. Seramik, Karbon-Fiber gibi kompozitlerle üretilen bu jantın fiyatı günümüzde 18,000 Türk lirası civarındadır.

 

 

2
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Musa karabulut

Nasıl alabilirim ?

Bende fazla bir takım var isterseniz adresi yazın kargoya vereyim.